Wizard with a Gun (PS5)

Dostupnos┼ą: Skladom 5 a viac kusov
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 6.3.
Cena s DPH: 25.40 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 1.27 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Wizard with a Gun je online sandboxov├í hra o pre┼żitie pre 1-2 hr├í─Źov, ktor├í sa odohr├íva v magickej divo─Źine plnej nebezpe─Źn├Żch tvorov a tajomn├Żch z├íhad. Vydajte sa na cestu sami alebo s priate─żom a pri objavovan├ş nezn├íma zbierajte, vytv├írajte a obliekajte svojho ─Źarodejn├şka pod─ża vlastn├Żch predst├ív. Starostlivo navrhnite zbrane, mun├şciu a vybavenie pre svoj domov vo ve┼żi, ale sna┼żte sa ju nezap├íli┼ą, ke─Ć sa m├ígia, ktor├║ ovl├ídate, vystup┼łuje mimo va┼íu kontrolu...
Prisp├┤sobenie magick├Żch zbran├ş
Zbierajte suroviny zo sveta a vytv├írajte jedine─Źn├║ magick├║ mun├şciu pre svoj arzen├íl zbran├ş. Kombinujte prvky pre zam├Ż┼í─żan├ę alebo prekvapiv├ę efekty, ktor├ę menia v├Żstrel, polomer v├Żbuchu, stopu gu─żky, a dokonca aj stav nepriate─żov.
Prisp├┤sobite─żn├ş ─Źarodejn├şci
Vytvorte svojmu ─Źarodejn├şkovi oslniv├Ż ┼íatn├şk od r├║ch a klob├║kov a┼ż po brnenie a doplnky - funk─Źn├Ż a m├│dny sp├┤sobom, ktor├Ż ur─Źite zap├┤sob├ş.
N├íhodne generovan├ę bi├│my
Presk├║majte a objavte nov├ę ─Źasti sveta pln├ę p├║┼ít├ş, mo─Źiarov, tundier a pr├ęri├ş - v┼íetky spolu vo─żne pl├ívaj├║ priestorom a ─Źasom po rozdelen├ş sveta. Vypustite vesm├şrnu silu z bezpe─Źia svojej ve┼że, aby ste obnovili svet a na┼íli nov├Ż poriadok v krajin├ích, ktor├ę ste kedysi poznali.
Kooperat├şvne dobrodru┼żstvo
Pre┼żite sami alebo s priate─żom k├║zeln├şkom v online kooperat├şvnej hre a pode─żte sa o zdroje, m├ígiu a kreativitu vo svojej ve┼żi. Alebo sa len spolo─Źne pozerajte, ako v┼íetko hor├ş - vo─żba je na v├ís.
Syst├ęm hrania
Experimentujte s nov├Żmi kombin├íciami k├║ziel a sledujte, ako tvrdo ovplyv┼łuj├║ nepriate─żov a svet okolo v├ís. Kreat├şvne usporiadanie m├┤┼że vies┼ą k mocn├Żm v├Żtvorom, ktor├ę prem├┤┼żu va┼íich nepriate─żov, zatia─ż ─Źo chaotick├ę kombin├ície m├┤┼żu by┼ą receptom na katastrofu!

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 86534 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Áno
Obal EN Platforma PS5
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca ostatn├ş
┼Ż├íner Ak─Źn├ę, Strategie

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty