Plyšák Wednesday 40 cm

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Plyšová hračka Wednesday poteší každého fanúšika tohto seriálu od Netflixu alebo Addamsovej rodiny! Streda vysoká 40 cm s vyšívanými detailmi je vyrobená z príjemného mäkkého materiálu a nesmie chýbať v žiadnej strašidelnej zbierke.
  • Veľkosť: približne 40 cm
  • oficiálne licencovaný výrobok

Parametre produktu

Katalog. číslo 86380 Záruka 2 roky
Motív Wednesday Vek od 0+
Výrobca ostatní

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty