The Ultimate VR Collection 5 her (PS4)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Zbierka piatich úžasných hier! Ninja Theory, tvorcovia Heavenly Sword a DMC: Devil May Cry, sú tu s DEXED. VR strieľačka, v ktorej je vašou najdôležitejšou schopnosťou obratnosť.

Od kritikmi oceňovaného štúdia Climax prichádza Bandit 6 Combined Arms. Hra kombinuje všetku akciu snipera z druhej svetovej vojny s bojom proti guľometným hniezdam na plážach. Unearthing Mars je dobrodružná VR hra odohrávajúca sa na tajomnej červenej planéte.

Bojuj, jazdi, zaži simuláciu vesmírneho letu a mnoho, mnoho ďalšieho. Fated je pohlcujúca hra s ohromujúcim vizuálom, ktorá predstavuje len to najlepšie zo sveta VR. Fated má silný príbehový zážitok zameraný na emócie.

Korix je jednou z mála hier pre PSVR, ktoré ponúkajú zážitok zo stratégie v reálnom čase, s možnosťou hry jedného hráča a multiplayeru až pre štyroch hráčov.

Parametre produktu

Katalog. číslo 38518 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma PS4 VR Typ distribuce Krabicová
Výrobca Sony Žáner Akčné

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty