The Legend of Zelda: Skyward Sword HD (SWITCH)

Dostupnos┼ą: Posledn├Ż kus na sklade
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 6.12.
Cena s DPH: 49.20 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 2.46 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!

Popis produktu

Vydaj sa na oblohu, vytas me─Ź a pre┼żi najstar┼í├ş pr├şbeh v s├ęrii Legend of Zelda. Pridajte sa k Linkovi a zachr├í┼łte Zeldu, priate─żku z detstva, ktor├í mus├ş ─Źeli┼ą svojmu osudu. ┼áplhaj medzi pl├ívaj├║cimi ostrovmi a zostupuj do zradn├ęho povrchov├ęho sveta v tejto aktualizovanej HD verzii hry The Legend of Zelda: Skyward Sword.

┼ávihajte me─Źom a nakl├í┼łajte ho, aby ste pomocou intuit├şvneho pohybov├ęho ovl├ídania odhalili a prerazili obranu protivn├şkov. Link prisp├┤sob├ş uhol ka┼żd├ęho v├í┼ího ├║deru pomocou ovl├ída─Źa Joy-Con a vytvor├ş tak pohlcuj├║ci z├í┼żitok z hry s me─Źom, ktor├Ż sa spolieha na strat├ęgiu a presnos┼ą. Pohyby bud├║ plynulej┼íie a okam┼żitej┼íie v─Ćaka plynulej┼íiemu a v├Żkonnej┼íiemu syst├ęmu Nintendo Switch a HD grafike. Vyu┼żite novo pridan├║ sch├ęmu ovl├ídania len pomocou tla─Źidiel - ide├ílnu na hranie v handheldovom re┼żime alebo na Nintendo Switch Lite.


Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 52774 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN, NL
Platforma SWITCH Typ distribuce Krabicová
V├Żrobca Nintendo ┼Ż├íner Ak─Źn├ę, RPG

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty