The Last of Us: Part II (PS4)

Dostupnos┼ą: Skladom 5 a viac kusov
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 19.6.
Cena s DPH: 33.20 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 1.66 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu


Napriek takmer dokonal├ęmu z├íveru hry The Last of Us sa v ├║plne novom pr├şbehu na pokra─Źovanie op├Ą┼ą vraciame k postapokalyptick├ęmu pr├şbehu otca a dc├ęry Joela a Ellie! Pr├şbeh sa odohr├íva o nieko─żko rokov nesk├┤r a tentoraz sa ocit├íme v ├║lohe pomstychtivej Ellie. Hr├í─Źi zistia, ┼że rovnako ako prv├Ż diel, aj tento je nabit├Ż em├│ciami, ale tentoraz nebude pr├şbeh o l├íske, ale o nen├ívisti. Ob─ż├║ben├í postava prech├ídza premenou, jej ruky s├║ zjazven├ę, na zemi vid├şme m┼Ľtvolu a sme tie┼ż svedkami rozhovoru, v ktorom sa dozved├íme, koho ─żud├ş pl├ínuje hrdinka zabi┼ą.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 20916 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry CZ tit. Obal EN, PL
Platforma PS4 Typ distribuce Krabicová
V├Żrobca Naughty Dog ┼Ż├íner Advent├║ry, Ak─Źn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty