The Last of Us: Part I (PS5)

Vyber variantu: N├ípoveda - v ─Źom sa varianty l├ş┼íia?


Skladom posledn├ę 3 ks
40.10 ÔéČ

Skladom posledn├ę 2 ks
53.70 ÔéČ

Na sklade u dod├ívate─ża (7 prac. dn├ş)
76.50 ÔéČ
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 19.6.
Cena s DPH: 40.10 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 2.01 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Definit├şvna verzia prvej hry z roku 2013 - kompletne prepracovan├í od modelov post├ív a┼ż po umel├║ inteligenciu nepriate─żov - prich├ídza na PlayStation 5. Bude obsahova┼ą singleplayerov├║ kampa┼ł a DLC Left Behind.

Spolo─Źnos┼ą Naughty Dog teasuje prepracovan├║ a vylep┼íen├║ hrate─żnos┼ą, ktor├í bude ─Źerpa┼ą zo sk├║senost├ş titulov, ktor├ę vy┼íli po p├┤vodnej hre - napr├şklad Uncharted 4 a The Last of Us: Part II.

Ve─żkou premenou prejde aj grafika. Napr├şklad modely post├ív boli kompletne prepracovan├ę, rovnako ako mnoh├ę ─Ćal┼íie vizu├ílne prvky, v┼íetko v┼íak v snahe o ─Źo najv├Ą─Ź┼íiu autenticitu. Hra The Last of Us Part I bude na syst├ęme PlayStation 5 be┼ża┼ą v rozl├ş┼íen├ş 4K a pri 60 fps.


Dej hry The Last of Us sa odohr├íva v Amerike, ktor├║ rovnako ako zvy┼íok sveta takmer ├║plne vyhladila parazitick├í huba Cordyceps, ktor├í infikuje mozog ─Źloveka, z ktor├ęho sa potom stane chodiaca m┼Ľtvola. V tomto svete, kde vl├ídy prakticky neexistuj├║ a arm├ída sotva udr┼żiava poriadok, sa sk├║sen├Ż pa┼íer├ík Joel stret├íva s mlad├Żm diev─Źa┼ąom Ellie. Joel kv├┤li svojej pohnutej minulosti nechce s nik├Żm nadviaza┼ą osobn├Ż kontakt, ale v─Ćaka s├║hre okolnost├ş sa spolu s Ellie vyd├íva na cestu naprie─Ź Amerikou.
Left Behind sa odohr├íva pred udalos┼ąami prv├ęho dielu a sleduje pr├şbeh Ellie a jej kamar├ítky Riley.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 69378 Z├íruka 2 roky
Mot├şv The Last of Us Multiplayer Nie
Platforma PS5 Typ distribuce Krabicová
V├Żrobca Naughty Dog ┼Ż├íner Advent├║ry, Ak─Źn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty