The Grinch: Christmas Adventures (PS4)

Dostupnos┼ą: Skladom 5 a viac kusov
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 6.12.
Cena s DPH: 35.80 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 1.79 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Pok├║ste sa prekazi┼ą Vianoce v tejto sl├ívnostnej plo┼íinovke - a pom├┤┼żte Grinchovi zv├Ą─Ź┼íi┼ą srdce o ─Ź├şslo a pol!
Bu─Ć z├íkern├Ż a ukradni v┼íetky dar─Źeky v meste─Źku Whoville! Na┼í┼ąastie m├í Grinch nieko─żko ├║┼żasn├Żch, mon┼ítru├│znych sp├┤sobov, ako to uskuto─Źni┼ą - ako kost├Żm Santu, laso a r├Żchly snowboard mu pom├íhaj├║ zdol├íva┼ą prek├í┼żky s viano─Źnou tematikou na zasne┼żen├Żch miestach.
V─Ćaka vizu├ílom in┼ípirovan├Żm ilustr├íciami Dr. Seussa a re┼żimu pre dvoch hr├í─Źov s Grinchom a Maxom je Grinch: Christmas Adventures nov├Żm z├íbavn├Żm sp├┤sobom, ako si vychutna┼ą t├║to viano─Źn├║ klasiku.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 85831 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Áno
Obal EN Platforma PS4
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca ostatn├ş
┼Ż├íner Advent├║ry, Detsk├ę, Sk├íka─Źka

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty