The Grinch: Christmas Adventures (PS4)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Pokúste sa prekaziť Vianoce v tejto slávnostnej plošinovke - a pomôžte Grinchovi zväčšiť srdce o číslo a pol!
Buď zákerný a ukradni všetky darčeky v mestečku Whoville! Našťastie má Grinch niekoľko úžasných, monštruóznych spôsobov, ako to uskutočniť - ako kostým Santu, laso a rýchly snowboard mu pomáhajú zdolávať prekážky s vianočnou tematikou na zasnežených miestach.
Vďaka vizuálom inšpirovaným ilustráciami Dr. Seussa a režimu pre dvoch hráčov s Grinchom a Maxom je Grinch: Christmas Adventures novým zábavným spôsobom, ako si vychutnať túto vianočnú klasiku.

Parametre produktu

Katalog. číslo 85831 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Áno
Obal EN Platforma PS4
Typ distribuce Krabicová Výrobca ostatní
Žáner Adventúry, Detské, Skákačka

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty