The Evil Within (X1) (BAZAR)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Bazár - jedná sa o použitý kus.Hororová akčná hra plná strašidelných scén s kvalitným soundtrackom. Príbeh hry sa začína vo vidieckej psychiatrickej liečebni, kam sa vydáva vyšetrovací tím, aby zistil príčinu masovej vraždy. Po príchode na miesto však narazia na mocné temné sily, ktorým sa podarí uniknúť hlavnému hrdinovi a jednému z jeho parťákov, ktorý sa ocitne v improvizovanom mäsiarstve, kde veľký drevorubač poráža svojich padlých kolegov. Zozbierajte preto všetku svoju odvahu a pomôžte hlavnému hrdinovi odhaliť tajomstvá tohto temného miesta.

Hlavný hrdina sa volá Sebastian Castellanos a patrí k detektívom, pod vaším vedením sa mu bude musieť podariť utiecť pred nebezpečným mäsiarstvom vyzbrojeným motorovou pílou, ako aj pred ostatnými zmutovanými obyvateľmi blázinca. Okrem skrývania sa budete musieť osvedčiť aj v boji na diaľku aj na blízko. Veľký počet nepriateľov bude vytvárať aj situácie, keď bude najlepšie opustiť bojisko a vymyslieť lepšiu stratégiu. Svojho parťáka stretnete už po krátkej dobe hrania a potom sa hra naplno rozbehne.

Hráčov, ktorí používajú Rambo štýl boja, ktorý sa obmedzuje na mlátenie protivníkov strelnými zbraňami, hra nepoteší, pretože munícia do zbraní je tu veľmi cenná, a preto je potrebné uchýliť sa k inej, riskantnejšej taktike napríklad boja zblízka.

Parametre produktu

Katalog. číslo 81502 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal DE
Platforma Xbox One Typ distribuce Krabicová
Výrobca Bethesda Žáner Horor

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty