The Crew Motorfest (PS5)

Dostupnos┼ą: Skladom 5 a viac kusov
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 26.6.
Cena s DPH: 31.40 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 1.57 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Pretekajte s legend├írnymi autami na nekone─Źnom festivale automobilovej kult├║ry.
Najnov┼í├ş diel ak─Źnej pretek├írskej s├ęrie s otvoren├Żm svetom premen├ş n├ídhern├Ż havajsk├Ż ostrov O'ahu na prvotriednu pretek├írsku destin├íciu.
Od mestsk├Żch ul├şc Honolulu a lesn├Żch ciest da┼ż─Ćov├ęho pralesa a┼ż po horsk├ę cesty hodn├ę driftu a n├íro─Źn├ę sopky - v tejto rozmanitej lokalite m├┤┼żete presk├║ma┼ą v┼íetky mo┼żn├ę trasy.
Za┼żite tento motoristick├Ż raj sami alebo s pos├ídkou, sadnite si za volant stoviek legend├írnych licencovan├Żch vozidiel a z├║─Źastnite sa nap├şnav├Żch pretekov, tematick├Żch podujat├ş a jedine─Źn├Żch v├Żziev. Nech u┼ż v├ís bav├ş ak├Żko─żvek aspekt automobilovej kult├║ry, v tejto hre si n├íjdete nie─Źo pre seba.
Presk├║majte zoznamy trat├ş a ponorte sa do tematick├Żch kampan├ş, ktor├ę v├ís vtiahnu do najvzru┼íuj├║cej┼í├şch svetov automobilovej kult├║ry vr├ítane americk├Żch musclecars, pouli─Źn├Żch pretekov v japonskom ┼ít├Żle a legend├írnych strojov minulosti!

S├║┼ąa┼żte v intenz├şvnych pretekoch, predv├ídzajte svoj vlastn├Ż ┼ít├Żl, zbierajte najikonickej┼íie aut├í a ove─ża viac! Zvl├ídni ka┼żd├║ jazdn├║ v├Żzvu a napl┼ł svoju zbierku t├Żmi najlegend├írnej┼í├şmi vozidlami, ak├ę boli kedy vytvoren├ę.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 84827 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Áno
Obal EN, NL Platforma PS5
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca UbiSoft
┼Ż├íner Z├ívodn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty