Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredders Revenge (PS5)

Dostupnos┼ą: Skladom 5 a viac kusov
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 13.12.
Cena s DPH: 23.20 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 1.16 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge pon├║ka prelomov├║ hrate─żnos┼ą zakorenen├║ v nad─Źasov├Żch klasick├Żch bojov├Żch mechanizmoch. Prebojujte sa n├ídhern├Żm pixel-artov├Żm prostred├şm a zabite tony nepriate─żov so svojimi ob─ż├║ben├Żmi korytna─Źkami, z ktor├Żch ka┼żd├í m├í svoje vlastn├ę schopnosti a pohyby - v─Ćaka tomu je ka┼żd├ę hranie jedine─Źn├ę! Vyberte si svojho bojovn├şka, pou┼żite radik├ílne komb├í na porazenie protivn├şkov a za┼żite intenz├şvne bitky pln├ę dychber├║cej akcie a nehor├íznych nind┼ża schopnost├ş. Postavte sa Trha─Źovi a jeho vern├ęmu klanu Foot Clan sami, alebo vezmite svojich najlep┼í├şch kamar├ítov a hrajte a┼ż v ┼ítyroch hr├í─Źoch s├║─Źasne.

Od Manhattanu a Coney Islandu a┼ż po mestsk├ę strechy a zatuchnut├ę kan├íly pom├┤┼żte ob├ívanej ┼ítvorici porazi┼ą Foot Clan, Triceraton Warriors a Rock Troops a┼ż do Dimenzie X!
SILA HOR├Ź!!
Vychutnajte si ├║┼żasn├║ plnofarebn├║ pixelov├║ grafiku a vintage atmosf├ęru TMNT, ktor├í v├ís vr├íti sp├Ą┼ą do ├║┼żasn├Żch 80. rokov. Ka┼żd├í postava, vozidlo, zbra┼ł, predmet a pozadie s├║ priamo in┼ípirovan├ę telev├şznym seri├ílom z roku 1987, tak┼że sa bude┼í c├şti┼ą, akoby si sko─Źil do telev├şzie - so zmesou vra┼żedn├ęho humoru a ak─Źn├Żch dobrodru┼żstiev!

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 76807 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Áno
Obal EN Platforma PS5
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca Merge Games
┼Ż├íner Ak─Źn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty