Super Mario Party (SWITCH) + Ovládače Joy-Con Pastel Purple / Pastel Green (SWITCH)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Tento balík obsahuje kód na stiahnutie hry Super Mario Party a pár ovládačov Joy-Con v pastelovo fialovej/zelenej farbe.

Nintendo Joy-Con sú prelomové herné ovládače, ktoré možno používať pri hraní v špeciálnom hernom úchope alebo samostatne, každý v jednej ruke. Joy-Con ovládače, sú ovládače plne vybavené sadou herných tlačidiel, joystickom a množstvom ďalších špeciálnych funkcií.
 
Používajte - každý v jednej ruke alebo spoločne ako jeden herný ovládač pomocou úchytu Joy-Con.
Pripojiteľnosť - k jednej konzole Nintendo Switch možno bezdrôtovo pripojiť až osem ovládačov prostredníctvom Bluetooth.
Výdrž - na jedno nabitie vydržia až 20 hodín a dobíjajú sa opätovným pripojením ku konzole Nintendo Switch.Mario Party dostáva nový vietor v novom pokračovaní na Nintendo Switch!
 
Párty pokračuje na Nintendo Switch - séria Mario Party sa vracia s maximálnou zábavou pre každého! Klasický formát stolovej hry dostal štedrú dávku nových strategických prvkov, ako sú napríklad kocky pre jednotlivých hráčov.
 
Hra tiež prináša nové spôsoby hrania - napríklad minihry s použitím ovládačov Joy-Con a nové režimy, ktoré si môžu užiť vaši priatelia a rodina. Do stolovej hry pre štyroch hráčov sa vracia klasická vybíjaná a hľadanie hviezd. Dokonca môžete prepojiť dve konzoly Nintendo Switch v úplne novom dynamickom štýle hrania, ako je režim Toad's Rec Room.
 
Nové režimy a minihry spolu s pôvodnou doskou zabezpečia tú najlepšiu párty, kedykoľvek a kdekoľvek, so všetkými druhmi hráčov.

Parametre produktu

Katalog. číslo 86385 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Motív Mario
Multiplayer Áno Platforma SWITCH
Výrobca Nintendo

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty