Batoh Super Mario Bros (34 cm)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

28 x 34 x 10 cm Batoh Super Mario Bros! Veselý dizajn vyniká sýtymi farbami, obrázkom Maria a gumovými špongiovými úchytmi na zipsoch. Ergonomické a polstrované ramenné popruhy a chrbát zaisťujú pohodlie pri nosení. Vrecká majú zapínanie na zips a horná časť batohu má rukoväť na ľahké uchopenie. Na boku má vrecko na fľašu.
  • Rozmery: 28 x 34 x 10 cm
  • polstrovaný chrbát a nastaviteľné popruhy
  • rukoväť na hornej strane
  • bočné vrecko na nápoje
  • vrecká na zips
  • oficiálne licencovaný výrobok

Parametre produktu

Katalog. číslo 80292 Záruka 2 roky
Motív Mario Výrobca ostatní

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty