Suicide Squad: Kill the Justice League (PS5)

Dostupnos┼ą: Skladom 5 a viac kusov
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 6.3.
Cena s DPH: 53.20 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 2.66 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Suicide Squad: Kill the Justice League je nov├í ┼ż├ínrovo odli┼ín├í ak─Źn├í advent├║ra, ktor├║ m├┤┼żete hra┼ą samostatne alebo v kooper├ícii a┼ż so ┼ítyrmi hr├í─Źmi online. Hra je zalo┼żen├í na ikonick├Żch postav├ích DC a bola vyvinut├í spolo─Źnos┼ąou Rocksteady Studios, t├şmom, ktor├Ż stoj├ş za kritikmi oce┼łovanou s├ęriou Batmah: Arkham, a kombinuje pr├şbehov├ę hranie zalo┼żen├ę na postav├ích s ak─Źnou strie─ża─Źkou z poh─żadu tretej osoby, aby priniesla dokonal├Ż hern├Ż z├í┼żitok, ak├Ż nem├í obdobu.
Hra obsahuje origin├ílny pr├şbeh zasaden├Ż do univerza DC a odohr├íva sa v otvorenom svete na mape Metropolis. Pr├şbeh sleduje Jednotku samovrahov, ktor├║ tvoria Harley Quinn, Deadshot, kapit├ín Boomerang a King Shark, ktor├ş musia podnikn├║┼ą n├íro─Źn├║ misiu na z├íchranu Zeme a zabi┼ą jej najlep┼í├şch hrdinov DC z Ligy spravodliv├Żch. Ka┼żd├í postava m├í svoj vlastn├Ż jedine─Źn├Ż ┼ít├Żl boja a mo┼żnosti zbran├ş.
V┼íetk├Żch ┼ítyroch superzloduchov DC ohrozuj├║ v├Żbu┼íniny, ktor├ę im boli vlo┼żen├ę do mozgov. A tak im nezost├íva ni─Ź in├ę, ne┼ż sa spoji┼ą a t├║to misiu vykona┼ą ako s├║─Źas┼ą nesl├ívne zn├ímej Task Force X Amandy Wallerovej.
Hr├í─Źi si bud├║ m├┤c┼ą hru prisp├┤sobi┼ą pod─ża toho, ─Źi hraj├║ sami alebo v spolupr├íci s priate─żmi, a tie┼ż sa bud├║ m├┤c┼ą ─żubovo─żne prep├şna┼ą medzi postavami.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 86920 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Mot├şv DC Comics
Multiplayer Áno Obal EN
Platforma PS5 Typ distribuce Krabicová
V├Żrobca WB Games ┼Ż├íner Advent├║ry, Ak─Źn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty