Street Fighter 6 (PS5)

Dostupnos┼ą: Skladom posledn├ę 3 ks
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 6.12.
Cena s DPH: 47.60 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 2.38 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Street Fighter 6 predstavuje ─Ćal┼í├ş v├Żvoj s├ęrie Street Fighter, ktorej sa od jej debutu pred 35 rokmi predalo viac ako 47 mili├│nov kusov. Hra Street Fighter 6, ktor├║ poh├í┼ła patentovan├Ż engine RE od spolo─Źnosti Capcom, obsahuje tri r├┤zne hern├ę re┼żimy vr├ítane Fighting Ground, World Tour a Battle Hub. Nov├Ż titul obsahuje aj nov├ę inovat├şvne hern├ę prvky a vylep┼íen├ę vizu├ílne efekty pre ka┼żd├Ż aspekt hry.

Okrem nov├Żch hern├Żch inov├íci├ş oslavuje Street Fighter 6 to, ─Źo fan├║┼íikovia na tejto s├ęrii miluj├║, zjednoten├şm z├íkladn├Żch re┼żimov z predch├ídzaj├║cich titulov - vr├ítane Arcade Mode, Online Matches, Training Mode, Local vs. Battle a ─Ćal┼í├şch - v prostred├ş Fighting Ground. Od ikonick├Żch bojovn├şkov, ako s├║ Ryu a Chun-Li, a┼ż po najnov┼í├ş pr├şrastok do s├║pisky Street Fighter V, Luka, a nov├ęho experta na breakdance/opit├Ż box Jamieho, bud├║ ma┼ą hr├í─Źi k dispoz├şcii ┼íirok├║ ┼ík├ílu bojov├Żch ┼ít├Żlov a zru─Źnost├ş, ktor├ę bud├║ m├┤c┼ą ovl├ída┼ą.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 69124 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Áno
Obal EN, ES, IT Platforma PS5
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca Capcom
┼Ż├íner Ak─Źn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty