Stellar Blade (PS5)

Dostupnos┼ą: Skladom 5 a viac kusov
Dodanie: Prepravca dodá v útorok 28.5.
Cena s DPH: 63.70 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 3.19 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Bud├║cnos┼ą ─żudstva vis├ş na vl├ísku v ├║plne novej pr├şbehovej ak─Źnej advent├║re Stellar Blade pre PlayStation┬«5.
Krajina spusto┼íen├í podivn├Żmi bytos┼ąami bola opusten├í a zvy┼íky zdecimovanej ─żudskej rasy utiekli do kol├│nie vo vesm├şre.
Na ceste z kol├│nie prich├ídza na spusto┼íen├ę zvy┼íky na┼íej plan├ęty ─Źlenka 7. v├Żsadkovej jednotky EVE s jasnou misiou: zachr├íni┼ą ─żudstvo t├Żm, ┼że z├şska sp├Ą┼ą Zem od Naytibov, zlovestnej sily, ktor├í ju zdevastovala.
Ako sa v┼íak EVE stret├íva s jednotliv├Żmi predstavite─żmi Naytibov, sklad├í z├íhady minulosti sk├║man├şm ru├şn ─żudskej civiliz├ície a za─Ź├şna si uvedomova┼ą, ┼że jej misia nebude ani z─Ćaleka jednoduch├í. V skuto─Źnosti takmer ni─Ź nie je tak├ę, ako sa zd├í...

Neuverite─żn├Ż vizu├ílny z├í┼żitok
Ponorte sa do ve─żmi detailn├ęho postapokalyptick├ęho sveta, v ktorom sa ve─żkolep├Żm sp├┤sobom sn├║bi kr├ísa s hr├┤zou.

Strhujúca a vyostrená akcia
Zapojte sa do neuverite─żne r├Żchlych bojov, ke─Ć si budete razi┼ą cestu cez zvy┼íky Zeme a ─Źeli┼ą ve─żkolep├Żm s├║bojom s bossmi, ktor├ę preveria va┼íu silu aj d├┤vtip.

Prepracovan├ę, nezabudnute─żn├ę dobrodru┼żstvo
Odha─żte strhuj├║ci pr├şbeh pln├Ż vyspel├Żch t├ęm, tajomstiev a objavov. Prekonajte ne├║prosn├ę tempo, ktor├ę v├ís nenech├í ani na chv├ş─żu vyd├Żchnu┼ą medzi z├ísadn├Żmi rozhodnutiami, ktor├ę menia pr├şbeh.


Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 88580 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Nie
Obal EN, IT Platforma PS5
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca ostatn├ş
┼Ż├íner Advent├║ry, Ak─Źn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty