Sony Dualshock 4 Controller V2 (Black) (BAZAR) (PS4)

Dostupnos┼ą: Skladom 5 a viac kusov
Dodanie: Prepravca dodá v útorok 25.6.
Cena s DPH: 37.80 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka

Popis produktu

Baz├ír - jedn├í sa o pou┼żit├Ż kus, 6 mesiacov z├íruka.

Ovl├ída─Ź DUALSHOCK┬«4 sa m├┤┼że pochv├íli┼ą presnej┼í├şmi p├ídlami a zabudovan├Żmi pohybov├Żmi senzormi, ako aj dotykov├Żm ovl├ídan├şm a tla─Źidlom SHARE, ktor├ę in┼ípiruj├║ k r├┤znym hern├Żm ┼ít├Żlom.

Okam┼żit├ę zdie─żanie - tla─Źidlo SHARE

Pre─Źo sa nepodeli┼ą o triumfy a ├║spechy s priate─żmi prostredn├şctvom ob─ż├║ben├Żch soci├ílnych siet├ş jedin├Żm stla─Źen├şm tla─Źidla?

Vypo─Źujte si ka┼żd├Ż detail - Zabudovan├Ż monof├│nny reproduktor a konektor pre sl├║chadl├í

Nechajte vynikn├║┼ą detaily. Vychutnajte si vysokokvalitn├ę zvukov├ę efekty prostredn├şctvom ovl├ída─Źa a rozpr├ívajte sa s priate─żmi pomocou n├íhlavnej s├║pravy s mikrof├│nom.

Priamo v akcii - Zosilnen├ę vibr├ície

Nielen┼że v┼íetko uvid├şte a budete po─Źu┼ą detailnej┼íie, ale teraz to budete aj c├şti┼ą v─Ćaka intenz├şvnej┼í├şm vibra─Źn├Żm motorom.

Prec├şzny dizajn - Nov├Ż tvar

Trojcestn├ę ovl├ídanie je e┼íte pohodlnej┼íie v─Ćaka nov├ęmu dizajnu, ktor├ęho vylep┼íen├ę anal├│gov├ę p├í─Źky a tla─Źidl├í znamenaj├║ v├Ą─Ź┼íiu presnos┼ą.

Nov├ę n├ípady - Touchpad

Ukazujte, gestikulujte alebo kreslite pomocou dotykov├ęho panela. Nach├ídza sa na prednej strane ovl├ída─Źa a uvo─ż┼łuje va┼íe hern├ę vzory.

Prisp├┤soben├ę hranie - Sveteln├í li┼íta

┼átyri farebn├ę LED di├│dy pon├║kaj├║ jednoduch├Ż sp├┤sob identifik├ície hr├í─Źov a r├Żchle sprostredkovanie u┼żito─Źn├Żch hern├Żch inform├íci├ş, ako je napr├şklad hlavn├ę zranenie postavy.

Kamera PlayStation┬« - V┼íetko sa to─Ź├ş okolo v├ís

Hrajte, vyz├Żvajte a zdie─żajte svoje epick├ę hern├ę momenty s kamerou PlayStation┬«Camera. Multiplayer je vylep┼íen├Ż okam┼żit├Żm, ─Źist├Żm zvukom a zdie─żan├şm obrazu v obraze. Spojte sa nov├Żmi sp├┤sobmi so svojimi priate─żmi osobne, ─Źi u┼ż ste s nimi v miestnosti alebo na druhom konci sveta

ŠPECIFIKÁCIE

Vonkajšie rozmery

Pribli┼żne 162 mm x 52 mm x 98 mm (┼í├şrka x v├Ż┼íka x h─║bka)

Dotykov├Ż panel

Dvojbodov├Ż dotykov├Ż panel, klikac├ş mechanizmus, kapacitn├Ż typ

Hmotnos┼ą

Pribli┼żne 210 g (pribli┼żne)

Porty

USB (Micro B), rozširujúci port, stereo jack pre slúchadlá

Ďalšie funkcie

Sveteln├í li┼íta, vibr├ície, zabudovan├Ż mono reproduktor

Tla─Źidl├í/vyp├şna─Źe

Tla─Źidlo PS, tla─Źidlo SHARE, tla─Źidlo OPTIONS, smerov├ę tla─Źidl├í (hore/dole/v─żavo/vpravo) ak─Źn├ę tla─Źidl├í (trojuholn├şk, koliesko, kr├ş┼żik, ┼ítvorec),

R1/L1/R2/L2/R3/L3, prav├í p├í─Źka, ─żav├í p├í─Źka, tla─Źidlo dotykov├ęho re┼żimu

Sn├şma─Ź pohybu

┼áes┼ąosov├Ż sn├şmac├ş syst├ęm (trojosov├Ż gyroskop, trojosov├Ż akcelerometer)

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 13732 Z├íruka 2 roky
Obal EN Platforma PS4
Typ Baz├ír V├Żrobca Sony

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty