Rise of the Ronin (PS5)

Dostupnos┼ą: Skladom 5 a viac kusov
Dodanie: Prepravca dodá v útorok 28.5.
Cena s DPH: 58.50 ÔéČ68.10 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 2.93 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Pri strete V├Żchodu a Z├ípadu sa spojte s k─ż├║─Źov├Żmi postavami - alebo ich odstr├í┼łte - a formujte bud├║cnos┼ą krajiny prostredn├şctvom syst├ęmu viacer├Żch mo┼żnost├ş s ─Ćalekosiahlymi d├┤sledkami. Postavte sa nepriate─żom pomocou r├┤znych zbran├ş na boj zbl├şzka a na dia─żku a nau─Źte sa jedine─Źn├ę ┼ípeci├ílne pohyby, aby ste vyhrali boj.

Ponorte sa do Japonska 19. storo─Źia v─Ćaka funkci├ím syst├ęmu PlayStation┬«5. Poc├ş┼ąte dopad boja s hmatovou sp├Ątnou v├Ązbou prostredn├şctvom bezdr├┤tov├ęho ovl├ída─Źa DualSenseÔäó. Za┼żite cvaknutie sp├║┼íte pu┼íky matchlock a ─Ćal┼íie s adapt├şvnymi sp├║┼í┼ąami bezdr├┤tov├ęho ovl├ída─Źa DualSense. Po─Ź├║vajte svet okolo seba - od ruchu ul├şc hlavn├ęho mesta a┼ż po pokojn├ę zvuky vidieka s 3D priestorov├Żm zvukom.* Dosta┼łte sa priamo do centra diania v─Ćaka bleskur├Żchlemu na─Ź├ştaniu na syst├ęme PlayStation┬«5. Presk├║majte n├ídherne vykreslen├ę rekon┼ítrukcie Japonska 19. storo─Źia v ohromuj├║cich detailoch.
  • Japonsko, rok 1863. Po troch storo─Źiach repres├şvnej vl├ídy ┼íogun├ítu Tokugawa sa k hraniciam krajiny bl├ş┼żia ─Źierne lode Z├ípadu a krajina upad├í do stavu nepokoja. Uprostred vojnov├ęho chaosu, chor├┤b a politick├Żch nepokojov si bezmenn├Ż bojovn├şk raz├ş vlastn├║ cestu a m├í v ruk├ích osud Japonska.
  • Vytvorte dynamick├Ż pr├şbeh. Ako bojovn├şk bez p├ína Ronin si svoj osud ur─Ź├şte sami. Sledujte, ako sa pr├şbeh vyv├şja r├┤znymi sp├┤sobmi v z├ívislosti od va┼íich rozhodnut├ş a post├ív, s ktor├Żmi sa na ceste spoj├şte. ─îelte kritick├Żm rozhodnutiam misie - napr├şklad ─Źi zavra┼żdi┼ą alebo chr├íni┼ą k─ż├║─Źov├ę postavy - a formujte chod dej├şn prostredn├şctvom bohat├ęho syst├ęmu s viacer├Żmi mo┼żnos┼ąami.
  • Zapojte sa do pr├şstupn├ęho boja. Od sk├║sen├Żch v├Żvoj├írov hier Nioh a Ninja Gaiden - Rise of the Ronin pon├║ka hlboko p├║tav├Ż, ale z├írove┼ł pr├şstupn├Ż boj s vrstvami komplexnosti vhodn├Żmi pre ak├Żko─żvek hern├Ż ┼ít├Żl. Postavte sa nepriate─żom s v├Żberom zbran├ş na boj zbl├şzka alebo bojujte z dia─żky s autentick├Żmi dobov├Żmi streln├Żmi zbra┼łami
  • Presk├║majte historicky in┼ípirovan├Ż svet. Obdobie "Bakumatsu" ohlasuje koniec ┼íogun├ítu, ke─Ć sa za─Ź├şna nov├í ├ęra a doch├ídza k stretu V├Żchodu a Z├ípadu. Za┼żite t├║to kult├║rnu revol├║ciu v otvorenom svete, v ktorom stretnete k─ż├║─Źov├ę postavy, ktor├ę bud├║ ur─Źova┼ą chod dej├şn, a oby─Źajn├Żch ob─Źanov h─żadaj├║cich v temnote vod├ştko.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 87028 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Nie
Obal EN Platforma PS5
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca Team Ninja
┼Ż├íner Advent├║ry, Ak─Źn├ę, RPG

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty