Resident Evil 4 - Remake (XSX)

Dostupnos┼ą: Na sklade u dod├ívate─ża (7 prac. dn├ş)
Dodanie: Prepravca dodá v piatok 15.3.
Cena s DPH: 38.30 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 1.92 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Pre┼żitie je len za─Źiatok
Resident Evil 4 je remake p├┤vodnej hry z roku 2005. Remake Resident Evil 4 pre najnov┼íiu gener├íciu konzol zachov├íva podstatu p├┤vodnej hry a z├írove┼ł prin├í┼ía modernizovan├║ hrate─żnos┼ą, prepracovan├Ż pr├şbeh a najmodernej┼íiu grafiku. Ke─Ć hra Resident Evil 4 vy┼íla prv├Żkr├ít, sp├┤sobila revol├║ciu v s├ęrii Resident Evil svoj├şm nov├Żm hern├Żm ┼ít├Żlom, ktor├Ż kombinoval prvky akcie, strie─żania a mana┼żmentu zdrojov, a n├ísledne stanovila ┼ítandard pre bud├║ce tituly Resident Evil.

Od biologickej katastrofy v Raccoon City uplynulo ┼íes┼ą rokov. Leon S. Kennedy, jeden z t├Żch, ktor├ş incident pre┼żili, bol naverbovan├Ż ako agent podliehaj├║ci priamo prezidentovi Spojen├Żch ┼ít├ítov.
So sk├║senos┼ąami z mnoh├Żch misi├ş je Leon vyslan├Ż na z├íchranu prezidentovej unesenej dc├ęry. Vystopuje ju v od─żahlej eur├│pskej dedine, kde sa s dedin─Źanmi nie─Źo stra┼íne deje...

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 69123 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Mot├şv Resident Evil
Obal EN Platforma Xbox Series X
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca Capcom
┼Ż├íner Ak─Źn├ę, Horor

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty