Remnant 2 (PS5)

Dostupnos┼ą: Na sklade u dod├ívate─ża (7 prac. dn├ş)
Dodanie: Prepravca dodá vo štvrtok 6.6.
Cena s DPH: 33.20 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 1.66 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Nepredstavite─żn├ę svety. Nekone─Źn├í ┼íanca
Remnant II je pokra─Źovan├şm ve─żmi ├║spe┼ínej hry Remnant: From the Ashes, v ktorej sa pre┼ż├şvaj├║ce zvy┼íky ─żudstva postavia proti nov├Żm smrtiacim tvorom a bo┼żsk├Żm bossom z desiv├Żch svetov. Hrajte s├│lo alebo sa spojte s ─Ćal┼í├şmi dvoma priate─żmi, aby ste presk├║mali hlbiny nezn├íma a zabr├ínili zlu zni─Źi┼ą samotn├║ realitu. Aby hr├í─Źi uspeli, bud├║ sa musie┼ą spo─żahn├║┼ą na vlastn├ę schopnosti a svoj t├şm, aby prekonali naj┼ąa┼ż┼íie v├Żzvy a zabr├ínili z├íniku ─żudstva.
Vzru┼íuj├║ci bojov├Ż z├í┼żitok ala Remnant - Kombin├ícia metodickej a frenetickej strie─ża─Źky/kontaktn├ęho boja sa vracia so z├íkern├Żmi nepriate─żmi a bitkami proti ve─żk├Żm bossom. Vyberte si ┼ípecifick├ę vybavenie a zbrane a prisp├┤sobte sa r├┤znym bi├│mom a bitk├ím, ktor├ę na v├ís ─Źakaj├║. Kv├┤li bossom sa hr├í─Źi na vy┼í┼í├şch ├║rovniach bud├║ musie┼ą spoji┼ą, aby zdolali v├Żzvu a pok├║sili sa z├şska┼ą ─Źo najlep┼íie odmeny.

Objavujte nov├ę svety - Hr├í─Źi m├┤┼żu cestova┼ą sami alebo s priate─żmi v t├şme po nov├Żch podivn├Żch svetoch zamoren├Żch m├Żtick├Żmi bytos┼ąami a smrtiacimi nepriate─żmi a z├írove┼ł sa sna┼żi┼ą zosta┼ą na┼żive. V hre je nieko─żko svetov na presk├║manie s r├┤znymi typmi pr├ş┼íer, zbran├ş a predmetov. Pou┼ż├şvajte a vylep┼íujte objaven├ę predmety a prij├şmajte n├íro─Źnej┼íie v├Żzvy.
Nekone─Źn├í znovuhrate─żnos┼ą - Rozvetven├ę l├şnie ├║loh, vylep┼íovanie, v├Żroba a koris┼ą za odmenu preveria odhodlanie aj t├Żch najzatvrdnutej┼í├şch hr├í─Źov v dynamicky generovan├Żch kobk├ích a oblastiach. Postup hrou bude n├íro─Źn├Ż, rozmanit├Ż a uspokojuj├║ci, preto┼że hr├í─Źi bud├║ v├ş┼ąazi┼ą proti ne├║prosnej presile. Do r├┤znych svetov s├║ votkan├ę r├┤zne pr├şbehy, ktor├ę hr├í─Źov podnecuj├║ k presk├║mavaniu a op├Ątovn├ęmu n├ívratu.
Nov├Ż postup v archetypoch - Roz┼í├şren├Ż syst├ęm archetypov poskytuje hr├í─Źom jedine─Źn├ę pas├şvne bonusy a pohlcuj├║ce schopnosti. Viacero archetypov je mo┼żn├ę odomkn├║┼ą naraz, rozv├şja┼ą a kombinova┼ą ich po─Źas hrania a dosiahnu┼ą tak rozmanit├Ż hern├Ż ┼ít├Żl.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 82630 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Áno
Obal EN Platforma PS5
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca THQ
┼Ż├íner Ak─Źn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty