Sony PlayStation 5 DualSense Wireless Controller (PS5)

Dostupnos┼ą: Skladom 5 a viac kusov
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 6.3.
Cena s DPH: 58.70 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka

Popis produktu

Objavte hlb┼í├ş, ve─żmi pohlcuj├║ci hern├Ż z├í┼żitok, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą dianie priamo v ruk├ích. Bezdr├┤tov├Ż ovl├ída─Ź DualSense pon├║ka pohlcuj├║cu haptick├║ sp├Ątn├║ v├Ązbu, dynamick├ę adapt├şvne sp├║┼í┼ąa─Źe a zabudovan├Ż mikrof├│n, a to v┼íetko integrovan├ę do ikonick├ęho, pohodln├ęho dizajnu.

Haptická odozva

Poc├ş┼ąte fyzicky citliv├║ sp├Ątn├║ v├Ązbu na svoje hern├ę akcie v─Ćaka haptickej odozve, ktor├í nahr├ídza tradi─Źn├ę motorick├ę vibr├ície. Tieto dynamick├ę vibr├ície vo va┼íich ruk├ích dok├í┼żu simulova┼ą pocit v┼íetk├ęho od prostredia a┼ż po sp├Ątn├Ż r├íz r├┤znych zbran├ş.

Adapt├şvne sp├║┼í┼ąa─Źe

Za┼żite r├┤zne ├║rovne sily a nap├Ątia pri interakcii s vybaven├şm a prostred├şm v hre. Od na┼ąahovania tetivy luku a┼ż po brzdenie v r├Żchlo sa pohybuj├║com aute - poc├ş┼ąte fyzick├ę prepojenie s va┼íou akciou na obrazovke.

Vstavan├Ż mikrof├│n a pripojenie n├íhlavnej s├║pravy

Chatujte s priate─żmi online pomocou zabudovan├ęho mikrof├│nu - alebo pripojen├şm 3,5 mm konektora pre sl├║chadl├í. V─Ćaka ┼ípeci├ílnemu tla─Źidlu na stlmenie hlasu m├┤┼żete ─żahko okam┼żite vypn├║┼ą nahr├ívanie hlasu

Tla─Źidlo vytvorenia

Pomocou tla─Źidla Create Button m├┤┼żete zachyti┼ą a odvysiela┼ą svoje najlep┼íie hern├ę momenty. Vych├ídzaj├║c z ├║spechu prelomov├ęho tla─Źidla SHARE, "create" pon├║ka hr├í─Źom viac sp├┤sobov, ako vytv├íra┼ą hern├Ż obsah a vysiela┼ą svoje dobrodru┼żstv├í do sveta na┼żivo.

Zabudovan├í bat├ęria - nab├şjaj a hraj, teraz cez USB typu C.

Integrovan├Ż reproduktor - vybran├ę hry z├şskaj├║ ─Ćal┼í├ş rozmer v─Ćaka zvukov├Żm efektom priamo z ovl├ída─Źa

Sn├şma─Ź pohybu - vneste do podporovan├Żch hier intuit├şvne ovl├ídanie pohybom v─Ćaka zabudovan├ęmu akcelerometru a gyroskopu


Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 49097 Z├íruka 2 roky
Obal EN Platforma PS5
V├Żrobca Sony

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty