Nintendo Labo Vehicle Kit (SWITCH)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Pripútaj sa na úplne nové dobrodružstvo na sedadle vodiča áut, ponoriek a lietadiel s hrou Nintendo Labo: Vehicle Kit pre Nintendo Switch, ktorá vychádza 14. septembra.

Táto nová súprava Nintendo Labo Kit obsahuje materiály na výrobu rôznych prispôsobiteľných kartónových výtvorov Toy-Con vrátane auta, ponorky, lietadla, pedálu, dvoch kľúčov a ďalších. Vložte jeden zo zostavených kľúčov do ľubovoľného vozidla a užite si množstvo zábavných hier a aktivít. Výmena vozidiel je jednoduchá - vyberte kľúč z jedného vozidla a vložte ho do iného, aby ste sa v okamihu premenili z pilota lietadla na kapitána ponorky.

  • Od svojho uvedenia na trh v apríli Nintendo Labo inšpiruje kreatívnych a hravých ľudí tým, že poskytuje nástroje a technológie na vytváranie zábavných DIY výtvorov, hranie sa s nimi a objavovanie, ako technológia v konzole Nintendo Switch premieňa nápady na realitu. Nintendo Labo: Vehicle Kit prináša rodine a priateľom viac spôsobov, ako spoločne stavať, hrať sa a objavovať, keď budú rýchlo pretekať, bojovať s autíčkami vybavenými vysúvacími ramenami a objavovať tajomný svet. Každé vozidlo má svoje vlastné ovládanie a špeciálne pohyby a pomocou druhého kľúča si hráči môžu na svoju virtuálnu jazdu prizvať aj spolujazdca. Interakcia s výtvormi Toy-Con je v hre okamžite viditeľná a vytvára pohlcujúcu atmosféru - či už ťahaním za šnúrku v aute, ktoré jazdí na jednom kolese, stlačením tlačidla na ponorke, ktoré vystrelí hák, a podobne.
  • Ako každá Nintendo Labo Kit, aj Nintendo Labo: Vehicle Kit obsahuje svoj jedinečný softvér pre Nintendo Switch určený pre priložené Toy-Con výtvory. Hráči sa môžu baviť vytváraním Toy-Con výtvorov, hrať pohlcujúce hry, objavovať, ako fungujú, a dokonca vymýšľať nové spôsoby hrania. Súčasťou balenia sú všetky materiály potrebné na vytvorenie každého výtvoru Toy-Con - nie je potrebné žiadne lepidlo, nožnice ani lepiaca páska.
  • Možnosti Nintendo Labo: Vehicle Kit možno rozšíriť pomocou Toy-Con Garage. Tento intuitívny a interaktívny programovací nástroj je súčasťou každej sady Nintendo Labo Kit a ponúka jednoduché vizuálne prostredie a praktické návody určené pre hráčov každého veku. Toy-Con Garage umožňuje hráčom experimentovať s výtvormi Toy-Con, ktoré si zostavili, alebo si vytvoriť vlastné originálne výtvory pomocou bežných predmetov, ako sú poháre, nálepky alebo stuhy. Tento režim predstavuje základné technologické princípy jednoduchým kombinovaním rôznych vstupov a výstupov a poskytuje možnosť vymýšľať vlastné spôsoby hrania. Použite Joy-Con ako gitaru, rozvibrujte ho stláčaním tlačidiel alebo prehrajte zvuk výbuchu jednoduchým zatrasením ovládača. S Toy-Con Garage sú možnosti Nintendo Labo takmer nekonečné a hráči akéhokoľvek veku si s týmto režimom môžu užiť hodiny vymýšľania, majstrovania, vyrábania, hrania a hlavne zábavy.

Parametre produktu

Katalog. číslo 21137 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma SWITCH Typ distribuce Krabicová
Výrobca Nintendo Žáner Detské, Logické, Rodinné

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty