Nintendo Labo Variety Kit (SWITCH)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

V nadväznosti na históriu inovatívnych herných zážitkov spoločnosti Nintendo pokračuje Nintendo Labo v napĺňaní poslania spoločnosti vyčariť ľuďom úsmev na tvári. S každou sadou Nintendo Labo, inšpirovanou mysľou všetkých generácií, môžete premeniť kartónovú dosku - špeciálne navrhnutú pre prácu s konzolou Nintendo Switch a ovládačmi Joy-Con - na interaktívne výtvory nazývané Toy-Con. Či už ide o klavír, motorku, robota alebo iné, každý Toy-Con ožije v kombinácii s konzolou Nintendo Switch v rôznych podobách. Pri stavaní si užijete aj objavovanie toho, ako technológia funguje, a vymýšľanie nových spôsobov, ako sa s každým výtvorom Toy-Con hrať.


Súprava Nintendo Labo Variety Kit vám umožní stavať:

  • Toy-Con RC Car. Vstavaná funkcia HD rumble ovládačov Joy-Con spôsobuje vibrácie, ktoré nasledujú smer, ktorý si zvolíte. Materiály na vytvorenie dvoch RC Cars sú súčasťou balenia.
  • Rybársky prút Toy-Con. Chyťte jednu z mnohých exotických rýb, ktoré uvidíte plávať na obrazovke konzoly. Stačí pohybovať prútom a postupne odvíjať vlasec, aby sa háčik dostal nižšie do vody. Hneď ako pocítiš vibrácie z ovládača Joy-Con vloženého do navijaka, budeš musieť rýchlo otočiť pákou, navinúť vlasec a zatiahnuť prút, aby si dokončil úlovok.
  • Domček pre hračkársky tím Toy-Con. Každý z rôzne tvarovaných blokov sa rozpozná pomocou infračervenej pohybovej kamery na pravom ovládači Joy-Con, ktorý je vložený do hornej časti domčeka.
  • Toy-Con Motorka: Vložte každý Joy-Con ovládač do zostavených riadidiel, ktoré ovládajú motorku na obrazovke konzoly Nintendo Switch, ktorá sa nachádza uprostred riadidiel. Stlačením príslušného tlačidla naštartujte motor a otočením pravého riadidla pridajte plyn. Motorku ovládajte nakláňaním tela alebo otáčaním riadidiel doľava/doprava.
  • Klavír Toy-Con: Po zostavení krásneho 13-klávesového piana a vložení konzoly Nintendo Switch a ovládača Joy-Con na príslušné miesta môžete stláčaním rôznych klávesov vytvárať vlastnú hudbu. Môžete tiež vkladať rôzne tlačidlá a vytvárať tak nové zvukové efekty a tóny.

Balenie obsahuje:

Nintendo Switch kazeta obsahujúca softvér na použitie s Variety Kit

Kartónový list s vystrihnutými časťami x28

Odrazová fólia x3

Hubová fólia x3

Šnúrka (oranžová) x1

Povrázok (modrý) x1

Súprava priechodiek (modrá) x1

Súprava priechodiek (sivá) x1

Gumičky (veľké) x2 + náhradné

Gumičky (malé) x6 + náhradné

Na hranie je potrebná konzola Nintendo Switch.

Parametre produktu

Katalog. číslo 20202 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma SWITCH Typ Výpredaj
Typ distribuce Krabicová Výrobca Nintendo
Žáner Detské, Logické, Rodinné

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty