Nintendo Labo Robot Kit (SWITCH)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Ninteno Labo nadväzuje na históriu inovatívnych herných zážitkov spoločnosti Nintendo a pokračuje v napĺňaní poslania spoločnosti vyčariť ľuďom úsmev na tvári. S každou sadou Nintendo Labo, inšpirovanou mysľou všetkých generácií, môžete premeniť kartónovú dosku - špeciálne navrhnutú pre prácu s konzolou Nintendo Switch a ovládačmi Joy-Con - na interaktívne výtvory nazývané Toy-Con.

NOVÉ SPÔSOBY HRANIA

Či už ide o klavír, motorku, robota alebo iné, každý Toy-Con ožije v kombinácii s konzolou Nintendo Switch v rôznych podobách. Pri stavaní si užijete aj objavovanie fungovania technológií a vymýšľanie nových spôsobov hry s každým Toy-Con výtvorom.

ROBOTICKÁ SÚPRAVA NINTENDO LABO OBSAHUJE

Toy-Con Robot: Vytvorte nositeľný robotický oblek, vložte ľavý a pravý ovládač Joy-Con do pripravených otvorov na zadnej strane a pripevnite hľadáčik, aby ste si mohli predstaviť ovládanie robota tak, ako ho vidíte v televízii po vložení konzoly do doku. Vychutnajte si množstvo zábavných spôsobov hrania vrátane režimu Robot, v ktorom môžete v hre ničiť budovy a taniere UFO.

Parametre produktu

Katalog. číslo 20201 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma SWITCH Typ distribuce Krabicová
Výrobca Nintendo Žáner Detské, Logické, Rodinné

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty