NHL 23 (PS4)

Dostupnos┼ą: Posledn├Ż kus na sklade
Dodanie: Prepravca dodá v pondelok 12.6.
Cena s DPH: 41.10 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 2.06 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

EA SPORTSÔäó NHL 23 sa lep┼íie hr├í spolo─Źne. Z├şskajte najlep┼í├şch hr├í─Źov na svete na jednej s├║piske s nov├Żmi zmie┼ían├Żmi mu┼żsk├Żmi a ┼żensk├Żmi t├şmami v HUT. V r├ímci aktualiz├ície po vydan├ş z├şskaj├║ hr├í─Źi HUT a WOC mo┼żnos┼ą vytvori┼ą hru na platform├ích rovnakej gener├ície, ─Ź├şm sa roz┼í├şri okruh hr├í─Źov, skr├íti sa ─Źakacia doba a pon├║kne sa viac t├şmov, s ktor├Żmi m├┤┼żete s├║┼ąa┼żi┼ą. A teraz m├┤┼żete div├íkov oh├║ri┼ą viac ako 500 nov├Żmi anim├íciami s n├ízvom Last-Minute Puck Movement, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu kontrolova┼ą hru po akomko─żvek kontakte - od potknutia prihr├ívok a┼ż po in┼ítinkt├şvne strely z ├║rovne ─żadu. Navy┼íe, prepracovan├ę strategick├ę syst├ęmy v├ím umo┼żnia jednoducho pl├ínova┼ą svoje akcie a doladi┼ą svoje hern├ę zru─Źnosti. Tak sa pora─Ćte s priate─żmi a vysk├║┼íajte zatia─ż najdynamickej┼íiu, najprepojenej┼íiu a vizu├ílne najbohat┼íiu verziu hry Chel.
PRENOS OBSAHU
Hr├í─Źi, ktor├ş za─Źn├║ hra┼ą NHL 23 na PlayStation┬«4 alebo Xbox One, bud├║ ma┼ą mo┼żnos┼ą prenies┼ą hodnotu svojho t├şmu v HUT a post├║pi┼ą do verzie pre PlayStation 5 alebo Xbox Series X|S, pod─ża toho, ktor├║ platformu novej gener├ície vlastnia.

Prenos obsahu znamen├í, ┼że v r├ímci NHL 23:
 • m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia chr├íni┼ą 20 polo┼żiek hr├í─Źov + tr├ęnerov na svojej aktu├ílnej s├║piske a prenies┼ą ich na nov├║ konzolu.
 • Pri prenose obsahu z PlayStation┬«4 na PlayStation┬«5 alebo z Xbox One na Xbox Series X|S bude obsah z platformy star┼íej gener├ície z bezpe─Źnostn├Żch d├┤vodov neprenosn├Ż.
 • V┼íetky mince a predmety, ktor├ę zostan├║ vo va┼íej zbierke, bud├║ prip├şsan├ę na va┼íe konto na platforme novej gener├ície ako obchodovate─żn├ę bal├ş─Źky podobnej hodnoty."
Tento jednorazov├Ż prevod obsahu bude k dispoz├şcii s aktualiz├íciou, ktor├í vyjde 8. novembra.
TVORBA MULTIPLATFORMOV├ŁCH HIER
Funkcia medziplatformov├ęho vytv├írania hier v re┼żimoch HUT a World of Chel, ktor├í je v s├║─Źasnosti pl├ínovan├í ako s├║─Źas┼ą aktualiz├ície po vydan├ş, skr├íti ─Źakanie pred z├ípasmi a privedie do hry viac hr├í─Źov, tak┼że si vy a va┼íi spoluhr├í─Źi budete m├┤c┼ą otestova┼ą svoje schopnosti proti v├Ą─Ź┼íiemu po─Źtu t├şmov ako kedyko─żvek predt├Żm.
POHYB PUKU NA POSLEDN├Ü CHV├Ź─ŻU
Nov├í s├ęria hern├Żch anim├íci├ş v bezn├ídejn├Żch situ├íci├ích dod├í hre nov├║ ├║rove┼ł autenticity a vzru┼íenia.
 • Akcia pri strate stability: Pok├║ste sa prihra┼ą alebo vystreli┼ą po akomko─żvek intenz├şvnom kontakte. Aj ke─Ć sa dostanete do bezn├ídejn├Żch situ├íci├ş, v┼żdy budete m├┤c┼ą pokra─Źova┼ą v hre a navy┼íe vy├║stia do ve─żkolep├Żch setov├Żch momentov. A v─Ćaka viac ako 500 anim├íci├ím straty stability bude ka┼żd├Ż moment rovnako vzru┼íuj├║ci ako ten predch├ídzaj├║ci.
 • Ka┼żd├Żvo─żn├Ż puk premen├şte na pr├şle┼żitos┼ą - dvojit├Żm ┼ąuknut├şm na tla─Źidlo prihr├ívky alebo strely vytvor├şte neuverite─żn├║ akciu, ktor├í sa m├┤┼że skon─Źi┼ą g├│lom alebo vybojovan├şm puku.
 • Vylep┼íen├í umel├í inteligencia brank├írov: Brank├íri ovl├ídaj├║ci hru pomocou syst├ęmu u┼ż├şvate─żsk├ęho ovl├ídania maj├║ teraz pr├şstup k viac ako 50 nov├Żm skupin├ím reflexn├Żch akci├ş ─żudsk├Żch hr├í─Źov, ─Ź├şm sa celkov├Ż po─Źet nov├Żch ak─Źn├Żch anim├íci├ş zv├Ż┼íil na viac ako 350.
Nov├ę anim├ície X-Factor:
X-Factor Trevora Zegrasa "Experience" v├ím umo┼żn├ş napodobni┼ą jeho ob─ż├║ben├ę salto nad br├ínkou, zatia─ż ─Źo "Endurance" Sarah Nurse zvy┼íuje schopnos┼ą hr├í─Źa strie─ża┼ą alebo prihr├íva┼ą aj pri strate stability.

X-Factor - vylep┼íenia pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania
Inteligentnej┼íia umel├í inteligencia vytv├íra lep┼íie hern├ę situ├ície, v ktor├Żch hr├í─Źi ovl├ídaj├║ hru pomocou vylep┼íen├Żch faktorov X-Factor s v├Ą─Ź┼í├şm efektom na ─żade, ─Źo im umo┼ż┼łuje lep┼íie napodobni┼ą ich re├ílne n├íprotivky.

POMOC PRI TVORBE STRATÉGIE
Hern├ę strat├ęgie boli kompletne aktualizovan├ę, aby boli zrozumite─żnej┼íie a umo┼żnili v├ím ur─Źi┼ą ide├ílny pl├ín, ktor├Ż bude vyhovova┼ą v├í┼ímu hern├ęmu ┼ít├Żlu. Na prv├Ż poh─żad:
 • Dve nov├ę pokro─Źil├ę strat├ęgie pre ┼ípeci├ílne t├şmy: Z├íkladn├ę strat├ęgie NHL klin (1-1-2), oslabenie a presilovka 1-3-1 s├║ teraz s├║─Źas┼ąou s├║boru hr├í─Źskych zru─Źnost├ş. Dop─║┼łaj├║ aktualizovan├ę existuj├║ce strat├ęgie ┼ípeci├ílnych t├şmov tak, aby viac zodpovedali tomu, ─Źo je mo┼żn├ę vidie┼ą v dne┼ín├Żch z├ípasoch NHL.
 • ├Ülohy hr├í─Źov v presilovke: teraz si m├┤┼żete rozdeli┼ą tri odli┼ín├ę ├║lohy v presilovke: nahr├íva─Ź, zakon─Źovate─ż a nosi─Ź puku. Umel├í inteligencia bude vedie┼ą, ktor├ę roly hr├í─Źom prisl├║chaj├║, a bude sa rozhodova┼ą, kam posla┼ą puk na z├íklade poz├şcie, situ├ície a tendenci├ş faktora X.
 • Nov├ę in┼ítrukt├í┼żne vide├í: Carrlyn Bathe v s├ęrii nov├Żch vide├ş rozober├í jemn├ę detaily strat├ęgi├ş pri hre v oslaben├ş a presilovk├ích.
CELEBRÁNY
 • Oslavy so Stanleyho poh├írom: Nov├í interakt├şvna oslava v├ş┼ąazstva Stanleyho poh├íra pon├║kne ─Ćal┼íie mo┼żnosti, ke─Ć bude ─Źas vychutna┼ą si triumf v re┼żime Organiz├ícia. Vyberte si, kto zdvihne poh├ír nad hlavu ako prv├Ż, nechajte si na podstavec vyry┼ą svoje meno a mnoho ─Ćal┼íieho.
 • Hattricky: Vracia sa charakteristick├ę h├ídzanie ─Źiapok na ─żad po─Źas hattricku a dostanete aj mo┼żnos┼ą prisp├┤sobi┼ą si oslavu trojit├ęho g├│lu.
 • Ve─żk├ę momenty: S├ęria nov├Żch anim├íci├ş pre vzru┼íuj├║ce momenty, ako s├║ zvraty, pred─║┼żenia, n├íjazdy a oslavy play-off.
 • Sveteln├í ┼íou: Nov├ę a autentick├ę sveteln├ę ┼íou po strelen├ş g├│lu v z├ípasoch NHL.

PROJEKCIE NA ─ŻADE:
 • ├Üplne nov├ę projekcie pred za─Źiatkom z├ípasu.
 • Autentick├ę off-line projekcie mnoh├Żch t├şmov NHL.
 • 11 r├┤znych prisp├┤sobite─żn├Żch za─Źiatkov hry pre EASHL a off-line re┼żim.
 • 11 nov├Żch ceremoni├ílov ┼ít├ítnej hymny pre re┼żimy off-line, IIHF a online."
DIVÁCI A ATMOSFÉRA
V r├ímci kompletne prepracovan├ęho div├íckeho spravodajstva a zvukov├ęho syst├ęmu ─żudia na trib├║nach rozumej├║ dianiu v hre a reaguj├║ na┼ł. V─Ćaka nov├ęmu algoritmu na vyhodnocovanie zapojenia div├íkov teraz m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą povzbudzovanie po strhuj├║com v├ş┼ąazstve v n├íjazdoch a bu─Źanie smerom k trestnej lavici, ak faulujete dom├íceho hr├í─Źa v z├ípase host├ş.
CHEERS
V─Ćaka nov├Żm automaticky trieden├Żm rebr├ş─Źkom po─Źas celej hry vo v┼íetk├Żch re┼żimoch online aj offline budete okam┼żite vidie┼ą zmeny v ┼ítatistik├ích hr├í─Źov a t├şmov.
ENGINE FROSTBITE
EA SPORTS NHL 23 na─Ćalej vyu┼ż├şva technol├│giu FrostbiteÔäó engine, ktor├í na konzol├ích prin├í┼ía bezkonkuren─Źn├ę grafick├ę vylep┼íenie. ─îi u┼ż ide o dynamick├ę osvetlenie a prepracovan├║ vernos┼ą post├ív alebo realistick├ę anim├ície vlasov a oble─Źenia, je to pr├íve Frostbite, ktor├Ż hru o┼żivuje.
RE┼ŻIMY HRY
HOCKEY ULTIMATE TEAMÔäó
 • Tvorba hier naprie─Ź platformami: V r├ímci aktualiz├ície, ktor├í je v s├║─Źasnosti pl├ínovan├í po vydan├ş hry, z├şskaj├║ hr├í─Źi HUT mo┼żnos┼ą vytv├íra┼ą hry naprie─Ź platformami rovnakej gener├ície, ─Źo skr├íti ─Źakanie na z├ípasy a pon├║kne viac t├şmov, proti ktor├Żm sa d├í s├║┼ąa┼żi┼ą.
 • HUT Rivals Playlist : Kompletne prepracovan├Ż re┼żim HUT Rivals teraz pon├║kne funkciu HUT Rivals Playlist, ktor├í hr├í─Źom umo┼żn├ş s├║┼ąa┼żi┼ą v r├┤znych nov├Żch a meniacich sa form├ítoch z├ípasov.
 • Odmeny v HUT Rivals: Na z├íklade sp├Ątnej v├Ązby komunity m├┤┼żete teraz odomkn├║┼ą tri ─Ćal┼íie ├║rovne odmien za v├ş┼ąazstv├í alebo v├ş┼ąazn├ę s├ęrie, ktor├ę dostanete okam┼żite.
 • Integr├ícia ┼żensk├Żch n├írodn├Żch t├şmov IIHF. V─Ćaka tomu si m├┤┼żete vytvori┼ą t├şm snov zlo┼żen├Ż z najlep┼í├şch ┼íportovcov na svete. Okrem toho maj├║ teraz n├írodn├ę t├şmy k dispoz├şcii z├íkladn├ę aj vylep┼íen├ę predmety pre r├┤zne podujatia.
RE┼ŻIM ORGANIZ├üCIE
Bezprecedentn├í ├║rove┼ł prisp├┤sobenia:
Re┼żim organiz├ície pre┼íiel rozsiahlou transform├íciou, v r├ímci ktorej si teraz hr├í─Źi m├┤┼żu prisp├┤sobi┼ą svoju ligu mnoh├Żmi nov├Żmi sp├┤sobmi, vr├ítane:
 • Nastavenie po─Źtu t├şmov od 6 do 48.
 • Nastavenie po─Źtu odohran├Żch z├ípasov od 6 do 84.
 • Nastavenie po─Źtu div├şzi├ş a konferenci├ş.
 • Nastavenie po─Źtu div├şzi├ş, konferenci├ş a medzikonferen─Źn├Żch z├ípasov.
 • Nastavenie po─Źtu k├┤l play-off a divok├Żch kariet.
 • Prisp├┤sobenie po─Źtu z├ípasov play-off v s├ęrii a kole.
 • Kontrola po─Źtu z├ípasov doma a vonku v ka┼żdej s├ęrii play-off.
 • Kontrola platov├ęho stropu a platov jednotliv├Żch hr├í─Źov. "
T├íto bezprecedentn├í ├║rove┼ł prisp├┤sobenia spolu s funkciou zdie─żania s├║pisiek umo┼ż┼łuje hr├í─Źom modelova┼ą svoje ligy pod─ża svojich ob─ż├║ben├Żch rokov a sez├│n, od ├ęry Original Six a┼ż po roky hokejov├ęho boomu v 80. rokoch.
EA SPORTS HOCKEY LEAGUE (EASHL)
Vytvorte si hru naprie─Ź platformami:
V r├ímci aktualiz├ície, ktor├í je v s├║─Źasnosti napl├ínovan├í na november 2022, z├şskaj├║ hr├í─Źi WOC mo┼żnos┼ą vytvori┼ą hru medzi konzolami rovnakej gener├ície, ─Źo skr├íti ─Źakanie na z├ípasy a pon├║kne viac t├şmov, s ktor├Żmi mo┼żno s├║┼ąa┼żi┼ą.
 • Asistovan├ę strat├ęgie: Nov├ę hern├ę strat├ęgie pom├┤┼żu hr├í─Źom pochopi┼ą a vybra┼ą tie spr├ívne, aby hern├Ż obraz zodpovedal ich o─Źak├ívaniam a pon├║kol pestrej┼í├ş a intenz├şvnej┼í├ş z├í┼żitok.
 • X-Factor - nov├ę mo┼żnosti : V├Żrazn├Ż vplyv schopnost├ş hr├í─Źov na z├íklade X-Factorov otv├íra ┼íir┼íiu ┼ík├ílu mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia hrate─żnosti.
 • Novinky v kreat├şvnej z├│ne: S v├Ą─Ź┼íou kontrolou ako kedyko─żvek predt├Żm si teraz m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą klzisko, oslavy a projekcie na ─żade.
NHL, ┼ít├şt NHL a slovn├í zna─Źka Stanley Cup a vyobrazenie trofeje s├║ registrovan├ę ochrann├ę zn├ímky National Hockey League. Log├í NHL a t├şmov NHL s├║ majetkom NHL a jej t├şmov. ┬ę NHL 2022. V┼íetky pr├íva vyhraden├ę. Ofici├ílne licencovan├Ż produkt N├írodnej hokejovej ligy. NHLPA a logo NHLPA s├║ ochrann├ę zn├ímky NHLPA pou┼ż├şvan├ę na z├íklade licencie spolo─Źnosti Electronic Arts Inc.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 72778 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry CZ tit. Multiplayer Áno
Obal CZ Platforma PS4
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca EA Sports
┼Ż├íner ┼áportov├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


N─Ťkte┼Öí dodavatelé nám zasílají hry v r┼»zných verzích, které se mohou lišit jazykem tišt─Ťného obalu. U konkurence je b─Ť┼żnou praxí, ┼że odlišné verze neozna─Źují a zasílají je jako ─Źeské, anglické, nebo zcela bez ozna─Źení jazyka - u nás máš mo┼żnost volby a nenastane tak nep┼Öíjemné p┼Öekvapení p┼Öi rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v ─Źeské, p┼Öípadn─Ť anglické verzi.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty