Box na desiatu Minecraft z nehrdzavejúcej ocele: (20 x 14 x 7 cm)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Oficiálny produkt, krabička na občerstvenie z katalógu tovarov s grafikou a licenciou populárnej počítačovej hry Minecraft. Tovar je legálne licencovaný a predáva sa so súhlasom majiteľov licencie. Nerezová krabička na občerstvenie s uzáverom a silikónovým tesnením s motívom postavičky Creepera. Objem krabičky: 1020 ml Rozmery krabičky: 20 x 14 x 6 cm Materiál krabičky:: Materiál: nehrdzavejúca oceľ, plast .

Parametre produktu

Katalog. číslo 79821 Záruka 2 roky
Barva zelená Motív Minecraft

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty