Mortal Kombat 11 Ultimate Edition (PS5)

Dostupnos┼ą: Na sklade u dod├ívate─ża (7 prac. dn├ş)
Dodanie: Prepravca dodá v piatok 15.3.
Cena s DPH: 21.50 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 1.08 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Ultimate Edition obsahuje:
  • Kombat Pack 1
  • Mortal Kombat 11: Aftermath
  • Kombat Pack 2

Mortal Kombat je sp├Ą┼ą a lep┼í├ş ako kedyko─żvek predt├Żm v ─Ćal┼íej evol├║cii kultovej s├ęrie. ├Üplne nov├ę varianty vlastn├Żch post├ív v├ím poskytuj├║ bezprecedentn├║ kontrolu nad prisp├┤soben├şm bojovn├şka a ┼ít├Żlom boja.
Nov├Ż grafick├Ż engine, ktor├Ż zobrazuje ka┼żd├Ż moment otrasu lebky, ktor├Ż je absol├║tne do o─Ź├ş bij├║ci, v├ís pribl├ş┼żi k boju tak bl├şzko, ┼że ho budete c├şti┼ą. A v─Ćaka s├║piske nov├Żch a vracaj├║cich sa klasick├Żch bojovn├şkov pokra─Źuje Mortal Kombat v najlep┼íom filmovom pr├şbehovom re┼żime vo svojej epickej s├íge, ktor├í trv├í u┼ż 25 rokov.Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 48965 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Áno
Obal EN, IT Platforma PS5
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca WB Games
┼Ż├íner Ak─Źn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty