Minecraft (X360) (BAZAR)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Bazár - jedná sa o použitý kus.Minecraft: Xbox 360 Edition je verzia populárnej sandboxovej videohry Minecraft, ktorú vyvinula spoločnosť 4J Studios v spolupráci s Mojang a Microsoft Studios pre konzolu Xbox 360. Hra bola pôvodne vydaná v máji 2012.

Princíp hry zostáva v podstate rovnaký ako v pôvodnej verzii pre PC. Hráči sú umiestnení do procedurálne generovaného sveta, kde môžu ťažiť rôzne materiály, ktoré potom môžu použiť na vytvorenie nových predmetov, nástrojov alebo budov. Hra je známa svojou otvorenosťou a hráči majú takmer neobmedzenú slobodu v tom, čo môžu vytvoriť.

Hráči si môžu vybrať z dvoch základných herných režimov: Survival a Creative. V režime Survival musia hráči zbierať suroviny, stavať prístrešky, zaobstarať si jedlo a brániť sa pred rôznymi príšerami. V kreatívnom režime majú hráči k dispozícii neobmedzené zdroje a môžu sa sústrediť na budovanie a tvorbu bez toho, aby sa museli starať o prežitie.

Minecraft: Xbox 360 Edition umožňuje aj hru viacerých hráčov online pomocou služby Xbox Live alebo lokálne pomocou režimu rozdelenej obrazovky.

Hoci tejto verzii hry chýbajú niektoré funkcie a aktualizácie, ktoré sú k dispozícii v pôvodnej verzii pre PC alebo v neskorších verziách pre konzoly novšej generácie, stále bola veľmi obľúbená a dobre prijatá kritikmi pre svoju kreativitu, jednoduchosť a zábavný multiplayer.

Parametre produktu

Katalog. číslo 81426 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Motív Minecraft
Multiplayer Áno Obal EN
Platforma X360 Typ distribuce Krabicová
Výrobca Mojang Žáner Adventúry

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty