Minecraft Legends - Deluxe Edition (PS5) (ZĽAVA)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Ide o rozbalený kus - 100% stav s plnou zárukou.
Minecraft Legends je akčná strategická hra a spin-off zo sveta Minecraft. Odohráva sa v štandardnom svete Minecraft a má rovnakú ostrú grafiku ako pôvodný Minecraft a Minecraft Dungeons. Na rozdiel od týchto hier je však táto hra zameraná na strategický boj.

Skazenosť piglinov Netheru sa šíri po celom Overworlde a spáli všetko, čoho sa dotkne. Ste hrdinom, ktorý ochráni túto nežnú krajinu? Naplánujte si stratégiu a postavte sa piglinom v epických bitkách - ale pozor: vždy sa bránia. Vo dne dobývajte piglinské základne a po zotmení bráňte svojich spojencov. Preskúmajte svieže biómy plné pokladov a nebezpečenstva, získajte nových priateľov a stretnite sa so známymi ľuďmi. So všetkými, ktorí stoja na vašej strane, už zostáva len zachrániť svet.Deluxe edícia obsahuje:
  • Základná hra
  • 6 extra skinov (1 hrdina, 4 mounty a 1 neohlásený)
Unite the Overworld
Piglinovia hrozia, že pohltia celý Overworld. Ste hrdinom, ktorého táto nežná krajina potrebuje? Preskúmajte svieže biómy, vytvorte spojenectvá s novými priateľmi a známymi mobmi a potom sa postavte piglinom v epických bitkách. Ale pozor - vždy sa bránia.
Privolaj útok
Vytvorte silné spojenectvá s nečakanými priateľmi a veďte ich do legendárnych bitiek o záchranu Nadsvetia.
Zničte Piglinov
Zastavte Piglinov z Netheru skôr, než premenia Overworld na pustatinu!Parametre produktu

Katalog. číslo 87316 Záruka 2 roky
Jazyk hry CZ tit., EN Motív Minecraft
Obal EN Platforma PS5
Typ distribuce Krabicová Výrobca Mojang
Žáner Adventúry, Akčné

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty