Mayhem Brawler (PS5)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Mayhem Brawler je mestská fantasy mlátička, ktorá prináša atmosféru arkádových hier z 90. rokov do súčasnosti. Vďaka komiksovému štýlu a nárezovým zvukovým stopám ponúka jedinečný zážitok. Dolphin, Star a Trouble - najobľúbenejší dôstojníci supermocnej agentúry na presadzovanie práva Stronghold - sa ocitnú v slede udalostí, ktoré zmenia osud celého mesta. Pomocou arzenálu komb a špeciálnych schopností by ste mali spolu so svojimi spoluhráčmi znepríjemňovať život supersilným zločincom, brániť sa zúrivosti vlkolakov, odolávať kliatbám pouličných čarodejníkov a čeliť megakorpusom vedeným upírskymi domami, ktoré nútia svojich hrdlorezov robiť špinavé skutky.

- Možnosť meniť priebeh hry pomocou rozhodnutí riadených hráčom - 3 jedinečné konce založené na rozhodnutiach hráčov - Jedinečná bojová mechanika - 4 hrateľné postavy proti viac ako 30 mobom, - vrátane 12 jedinečných bossov - Ručne kreslená grafika inšpirovaná komiksom

Parametre produktu

Katalog. číslo 86379 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma PS5 Typ distribuce Krabicová
Vek od 12 Výrobca ostatní
Žáner Adventúry, Akčné

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty