Hračka Marvel Spider-Man Crawl and Blast Spider Vehicle

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Pavúk Crawl 'N Blast dokáže viac než len urýchliť záchrannú misiu! Táto súprava obsahuje aj pohyblivú figúrku Spider-Mana, ktorú možno umiestniť do auta Crawl 'N Blast Spider. Naplňte odnímateľnú hlavu pavúka vodou a stlačením tlačidla aktivujte funkciu vystreľovania vody! Auto Spider-Man môže tiež strieľať priložené pavučinové projektily.

Stlačte vozidlo a sledujte, ako sa všetkých 8 nôh pohybuje a auto sa plazí ako pavúk. Predstavte si, ako porážate Spider-Manových nepriateľov tým, že ich chytáte kliešťami! Táto hračka Spider-Man je skvelý darček pre fanúšikov Spider-Mana vo veku od 4 rokov!
 
STREČKA VODY: Oddeľte Spider-Manovu hlavu a naplňte ju vodou. Znovu ho pripojte a stlačením tlačidla za Spidermanovou hlavou aktivujte funkciu vodného prúdu.
SPIDER SPRAY: Crawl 'N Blast Spider obsahuje 2 projektily pavučiny! Stlačením tlačidiel na vystreľovačoch aktivujte
SPIDER CRAWL: Stlačte autíčko, aby sa pohlo všetkých 8 nôh a autíčko sa plazilo ako skutočný pavúk!
CHYŤTE ZLÝCH CHLAPOV: Otvorte Spiderove predné kliešte a chyťte zlých chlapcov, aby ich Spider-Man mohol poraziť!
OBSAHUJE AKČNÚ FIGÚRKU SPIDER-MANA: Crawl 'N Blast Spider obsahuje figúrku Spider-Mana s 9 bodmi kĺbovej artikulácie pre možnosť posunu

Parametre produktu

Katalog. číslo 86384 Záruka 2 roky
Motív MARVEL, MARVEL Spiderman, MARVEL Superheroes Vek od 4+
Výrobca Hasbro

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty