Mario Kart 8 Deluxe (kód) + Nintendo Switch Online 3-month Individual Membership (SWITCH)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Upozornenie! Hra obsahuje iba kód na stiahnutie hry..

Vyraz na cesty s Mario Kart 8 a hraj kedykoľvek a kdekoľvek na Nintendo Switch! Pretekajte alebo bojujte s priateľmi v prepracovanom bojovom režime na nových a vrátených bojových tratiach. Hrajte offline až v 4 hráčoch v rozlíšení 1080p počas hrania v TV režime. Inklingovia sa objavujú aj ako úplne noví pretekári spolu s navrátivšími sa obľúbencami ako King Boo, Dry Bones a Bowser Jr!
  • Kód na stiahnutie hry Mario Kart 8 Deluxe (vyžaduje pripojenie k internetu)
  • 3-mesačné predplatné Nintendo Switch Online (kód)

Parametre produktu

Katalog. číslo 76806 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Motív Mario
Multiplayer Áno Obal EN
Platforma SWITCH Typ distribuce Krabicová
Výrobca Nintendo Žáner Závodné

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty