Mafia Trilogy (PS4)

Dostupnos┼ą: Na sklade u dod├ívate─ża (9 prac. dn├ş)
Dodanie: Prepravca dodá v útorok 2.7.
Cena s DPH: 23.20 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 1.16 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Prv├í a druh├í ─Źas┼ą obsahuj├║ ─Źesk├Ż dabing, tretia ─Źas┼ą obsahuje ─Źesk├ę titulky.
Definit├şvne vydanie s├így o organizovanom zlo─Źine Mafia: Tril├│gia obsahuje:

Mafia: Definit├şvne vydanie

Kompletn├ę a detailn├ę prepracovanie p├┤vodnej hry z roku 2002, ktor├ę obsahuje modernizovan├Ż hern├Ż scen├ír s bohat├Żmi nov├Żmi dial├│gmi, prepracovanej┼í├şm pr├şbehom a dodato─Źn├Żmi sc├ęnami, ├║plne nov├ę hern├ę sekvencie a hern├ę prvky a mnoho ─Ćal┼íieho. A ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie, st├íle to bude t├í Mafia, ktor├║ si pam├Ąt├íte - len ove─ża lep┼íia a z├íbavnej┼íia.

Mafia II: Definitive Edition

Prepracovan├í hra z roku 2010 v rozl├ş┼íen├ş ultra HD 4K. Obsahuje v┼íetok p├┤vodn├Ż obsah a bonusov├Ż obsah po vydan├ş (DLC, pr├şdavky a aktualiz├ície). Hra obsahuje p├┤vodn├Ż ─Źesk├Ż dabing.

Mafia III: Definitive Edition

Kompletn├í ed├şcia p├┤vodnej hry z roku 2016. Obsahuje v┼íetok p├┤vodn├Ż a bonusov├Ż obsah vydan├Ż po vydan├ş hry (DLC, pr├şdavky a aktualiz├ície). Hra obsahuje ─Źesk├ę titulky.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 46824 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry CZ, CZ tit. Obal DE, ES, FR
Platforma PS4 Typ distribuce Krabicová
V├Żrobca 2K ┼Ż├íner Ak─Źn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty