LEGO® Iconic 40460 Roses

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Oslávte špeciálnu príležitosť so stavebnicou LEGO® Roses (40460). Je to ideálny darček na Valentína, Deň matiek alebo len na to, aby ste dali niekomu, koho máte radi, najavo, ako vám na ňom záleží.

Ruže budú skvele vyzerať vo váze a prinesú nové farby do každej domácnosti. Ľahko zostaviteľná súprava obsahuje 2 červené kvety, zelené listy a stonky s nastaviteľnou dĺžkou.

Stonky ruží merajú viac ako 26 cm na dĺžku, takže kvety sú ideálne na vystavenie vo váze.

Parametre produktu

Katalog. číslo 87320 Záruka 2 roky
Motív LEGO, LEGO Creator Výrobca LEGO

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty