LEGO® Disney 10772 Mickey Mouse Propeller Plane

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Podporujte deti v rozvíjaní ich staviteľských zručností so sadou Mickey Mouse a vrtuľové lietadlo z edície Mickey a priatelia od LEGO® Disney.

Súprava je určená pre deti od 4 rokov a obsahuje model lietadla, 2 menšie modely a exkluzívne figúrky siluety Mickeyho. Deti sa môžu tešiť na vozík s náradím, kľúčom a striekacou nádobou alebo stožiarom na vlajku, ktoré ďalej rozširujú možnosti hry.

Model meria niečo vyše 6 cm na výšku a 14 cm na šírku.

Parametre produktu

Katalog. číslo 87321 Záruka 2 roky
Motív Disney, Disney Mickey Mouse, LEGO, LEGO Filmové a komiksové Výrobca LEGO

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty