LEGO® City 60300 Wildlife Rescue ATV

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Zasväť začínajúcich prieskumníkov do tajov prírody so stavebnicou LEGO® City Záchranná štvorkolka do divočiny, úžasným terénnym modelom štvorkolky s funkčným naklápacím riadením, chápadlom a dronom. Súprava je zasadená do prostredia savany. Vďaka doplnkom v podobe prieskumníka, opice a čierneho škorpióna už nič nestojí v ceste dobrodružstvám pri záchrane zvierat.Záchranárska štvorkolka do divočiny meria po zostavení vyše 4 cm na výšku, 7 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.

Parametre produktu

Katalog. číslo 87322 Záruka 2 roky
Motív LEGO, LEGO City Výrobca LEGO

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty