LEGO® City 60284 Roadwork Truck

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Cestné nákladné auto LEGO® City zaujme predným pluhom so sklápacou lyžicou, kolesom, dopravnými kužeľmi, bezpečnostnou značkou a lopatou. Keď k tomu pridáš minifigúrku cestného robotníka a potkana zo stavebnice LEGO City, výsledkom budú hodiny tvorivej hry.
Po zostavení meria vozidlo vyše 8 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.

Parametre produktu

Katalog. číslo 87324 Záruka 2 roky
Motív LEGO, LEGO City Výrobca LEGO

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty