Leadjoy VX2 AimBox Keyboard and Mouse adapter

Dostupnos┼ą: Na sklade u dod├ívate─ża (4 prac. dni)
Dodanie: Prepravca dodá vo štvrtok 5.10.
Cena s DPH: 54.90 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 2.75 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!

Popis produktu

V─Ćaka vynikaj├║cej presnosti a kompatibilite s viacer├Żmi platformami sa Leadjoy VX AimBox stal jednou z najob─ż├║benej┼í├şch stolov├Żch s├║prav pre konzolov├Żch hr├í─Źov na ovl├ídanie my┼íou a kl├ívesnicou. Teraz prich├ídza jej druh├í verzia, VX2 AimBox, so zabudovan├Żm 3,5 mm audio konektorom a podporou hier pre PS5. Nielen┼że teraz m├┤┼żete viac po─Źu┼ą a hovori┼ą vo svojom vlastnom hernom svete, ale tie┼ż si u┼żi┼ą viac z├íbavy v hr├ích PS5 na konzole PS5. Okrem toho m├┤┼żete prostredn├şctvom aplik├ície GameSir ─żubovo─żne dola─Ćova┼ą hern├ę nastavenia, ako je my┼í, ADS, mapovanie kl├ívesov, joystick a sveteln├ę efekty. To znamen├í, ┼że okrem toho, ┼że zariadenie VX2 AimBox poskytuje z├í┼żitok z hrania na PC, umo┼ż┼łuje ├║pln├ę prisp├┤sobenie ovl├ídania bez oh─żadu na vstupn├ę zariadenie konzoly alebo hern├Ż ┼ít├Żl.
K─ż├║─Źov├ę funkcie:
VX2 AimBox od spolo─Źnosti Leadjoy: 1. Hovorte, po─Źujte a vyhr├ívajte viac. Pripojte svoje ob─ż├║ben├ę sl├║chadl├í k zabudovan├ęmu 3,5 mm audio konektoru, ponorte sa priamo do svojho hern├ęho sveta a nechajte ostatn├ę zvuky za sebou. So zariaden├şm VX2 AimBox budete po─Źu┼ą ka┼żd├Ż pohyb nepriate─żov a rozpr├íva┼ą sa so spoluhr├í─Źmi, pri─Źom zvuk v├ís povedie k dychber├║cemu ponoreniu a sl├íve.
Pozn├ímka: 3,5 mm audio konektor nie je na konzole PS5 podporovan├Ż.
Odomknite v├Ą─Ź┼í├ş potenci├íl v NIEKTOR├ŁCH exkluz├şvnych hr├ích pre syst├ęm PS5 Viete si predstavi┼ą, ┼że by ste hrali exkluz├şvne hry pre syst├ęm PS5 len s kl├ívesnicou a my┼íou? Sta─Ź├ş to vysk├║┼ía┼ą s Leadjoy VX2 AimBox, r├Żchle ot├í─Źanie a jednoduch├ę mierenie napr├şklad v hre Returnal urob├ş v├í┼í hern├Ż z├í┼żitok nezabudnute─żn├Żm.
Pozn├ímka: Upozor┼łujeme, ┼że na hranie hier PS5 na VX2 AimBox je potrebn├Ż ovl├ída─Ź tretej strany s licenciou Sony a nie v┼íetky hry PS5 s├║ podporovan├ę. V├Ą─Ź┼íina hrate─żn├Żch hier s├║ exkluz├şvne tituly pre syst├ęm PS5, napr├şklad Returnal, Back 4 Blood, Battlefield 2042, Call Of Duty: Vanguard, Deathloop, Diablo II: V hre je mo┼żn├ę hra┼ą hry: Resurrected, Doom Eternal, eFootball2022, Far Cry 6, FIFA 22, Final Fantasy VII Remake, Fortnite, Ghost of Tsushima Directors Cut, GTA Trilogy: Definitive Edition, Kena: Bridge of, Spirits, Rainbow Six Siege, Sakura Nova, Sakura Swim Club, Warframe, World Of Tanks, Wreckfest at─Ć. Neodpor├║─Źame kupova┼ą VX2 AimBox, pokia─ż nem├íte ovl├ída─Źe tret├şch str├ín s licenciou od spolo─Źnosti Sony.
Sk├║senosti z PC na va┼íich konzol├ích: Nie ka┼żd├í hra na konzole sa dobre ovl├ída s ovl├ída─Źom, najm├Ą v strie─ża─Źk├ích, ktor├ę vy┼żaduj├║ presn├ę mierenie a r├Żchle reflexy. Preto sa mnoh├ş hr├í─Źi obracaj├║ na hranie s kl├ívesnicou a my┼íou. Ke─Ć┼że kl├ívesnica poskytuje hr├í─Źom dostato─Źn├║ flexibilitu hern├ęho ┼ít├Żlu so ┼íirokou ┼ík├ílou mo┼żn├Żch vstupov, ot├í─Źanie a mierenie je jednoduch┼íie a presnej┼íie. V─Ćaka pokro─Źilej technol├│gii Agility Translation sta─Ź├ş pripoji┼ą zariadenie VX2 AimBox ku konzole a hra┼ą s kl├ívesnicou a my┼íou ako na po─Ź├şta─Źi.
VX2 AimBox je multiplatformov├Ż vstupn├Ż adapt├ęr kompatibiln├Ż s konzolami Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch.
Vysoko prisp├┤sobite─żn├Ż pre ka┼żd├║ hru prostredn├şctvom GameSir: R├┤zni hr├í─Źi a r├┤zne hry vy┼żaduj├║ r├┤zne hern├ę nastavenia. Aplik├ícia GameSir v├ím umo┼żn├ş jemne doladi┼ą nastavenia my┼íi, kamery, joysticku, kl├ívesov a osvetlenia, ─Ź├şm z├şskate ├║pln├║ kontrolu na bojisku s preferovanou a zn├ímou konfigur├íciou.
Mal├ę detaily, ve─żk├ę rozdiely:
A. Podpora bezdr├┤tovej a k├íblovej my┼íi a kl├ívesnice: VX2 AimBox umo┼ż┼łuje hr├í─Źom vybra┼ą si preferovan├║ my┼í a kl├ívesnicu, ─Źi u┼ż bezdr├┤tov├║ alebo k├íblov├║.
Pozn├ímka: Nepodporuje my┼í a kl├ívesnicu, ktor├ę vy┼żaduj├║ dodato─Źn├║ in┼ítal├íciu ovl├ída─Źov.
B. Obojstrann├ę porty USB, flexibiln├ę zapojenie.
C. Pridaná protiváha vo vnútri, pevná
D. Silik├│nov├ę gumov├ę proti┼ímykov├ę podlo┼żky pod zariaden├şm
Zariadenie VX2 AimBox vybaven├ę protiz├íva┼ż├şm vo vn├║tri a silik├│nov├Żmi gumov├Żmi podlo┼żkami pod zariaden├şm zost├íva na mieste aj po─Źas nap├şnav├Żch s├║bojov.
K─ż├║─Źov├ę vlastnosti
Vstupn├Ż adapt├ęr novej gener├ície pre konzoly
3,5 mm audio konektor
Z├í┼żitok z hrania na PC na va┼íich konzol├ích
Pokro─Źil├í technol├│gia VX Smart Translator
Vysoko prisp├┤soben├ę pre ka┼żd├║ hru prostredn├şctvom APP
Obojstrann├Ż port USB 2.0
Technick├ę ┼ípecifik├ície:
Podporovan├ę platformy: Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch
Pripojenie: K├íblov├ę pripojenie (pre ovl├ída─Ź a konzolu); k├íblov├ę a bezdr├┤tov├ę pripojenie 2,4 GHz (pre kl├ívesnicu a my┼í); Bluetooth 5.0 (pre aplik├íciu GameSir)
3,5 mm zvukov├Ż port: ├üno (nie je podporovan├Ż v syst├ęme PS5)
Bat├ęria: Nie
D─║┼żka k├íbla Micro-USB: 50 cm.
50 cm / 1,64 ft.
Ve─żkos┼ą produktu: 805818,5 mm / 3 152 280,73 palcov
─îist├í hmotnos┼ą: 84 g
Ve─żkos┼ą balenia: 12912329 mm / 5,084,841.14 in
Hrub├í hmotnos┼ą: 186 g

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 77727 Z├íruka 2 roky
Platforma PS4, PS5, SWITCH, Xbox One, Xbox Series X

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


N─Ťkte┼Öí dodavatelé nám zasílají hry v r┼»zných verzích, které se mohou lišit jazykem tišt─Ťného obalu. U konkurence je b─Ť┼żnou praxí, ┼że odlišné verze neozna─Źují a zasílají je jako ─Źeské, anglické, nebo zcela bez ozna─Źení jazyka - u nás máš mo┼żnost volby a nenastane tak nep┼Öíjemné p┼Öekvapení p┼Öi rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v ─Źeské, p┼Öípadn─Ť anglické verzi.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty