Kingdom Come: Deliverance II (PS5)

Dostupnos┼ą: Vych├ízda 31.12.2024
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 1.1.
Cena s DPH: 65.70 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 3.29 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Kingdom Come: Deliverance II je strhuj├║ca ak─Źn├í RPG hra, ktor├í sa odohr├íva v chaose ob─Źianskej vojny v stredn├Żch ─îech├ích v 15. storo─Ź├ş.
Ste Henrich zo Skalice - oby─Źajn├Ż ─Źlovek, ktor├Ż rob├ş neoby─Źajn├ę veci a ocit├í sa v p├║tavom pr├şbehu pomsty, zrady a objavov, ke─Ć sa vyd├íva na epick├║ cestu "od skromnej kov├í─Źskej dielne a┼ż po kr├í─żovsk├Ż dvor" a h─żad├í zmysel ┼żivota v tomto kr├ísnom, ale krutom stredovekom svete.
Od ru┼ín├Żch mestsk├Żch ul├şc a┼ż po bujn├ę lesy objavte tento otvoren├Ż svet v stredovekej Eur├│pe prostredn├şctvom nezabudnute─żn├ęho dobrodru┼żstva pln├ęho akcie, vzru┼íenia a z├ízrakov.
Pr├şbeh o l├íske a pomste
Spoznajte ┼żivot o─Źami mlad├ęho Henricha, ktor├Ż chce pomsti┼ą vra┼żdu svojich rodi─Źov. V priebehu pr├şbehu - vyrozpr├ívan├ęho prostredn├şctvom viac ako piatich hod├şn ├║chvatn├Żch z├íberov - sa z neho stane bojovn├şk a rebel, skr├ş┼żi cesty mnoh├Żm charizmatick├Żm postav├ím a za┼żije nezabudnute─żn├ę dobrodru┼żstvo, ke─Ć sa postav├ş uhorsk├ęmu kr├í─żovi ┼Żigmundovi, zn├ímemu ako ─îerven├í l├ş┼íka, a jeho spojencom.
Skuto─Źn├Ż RPG z├í┼żitok
Va┼íe ─Źiny rozhodn├║ o Henrichovom osude a o tom, ako na neho zareaguje svet. Prisp├┤sobte si vzh─żad, schopnosti a vybavenie svojej postavy tak, aby v├ím vyhovovali, a zaujmite mor├ílny postoj k udalostiam okolo seba. Cestujte krajinou a venujte sa jedine─Źn├Żm ─Źinnostiam, ako je kov├í─Źstvo a lukostre─żba, ktor├ę v├ís ├║plne vtiahnu do tohto ┼żiv├ęho eur├│pskeho regi├│nu, ktor├Ż si va┼íe ─Źiny nav┼żdy zapam├Ąt├í.
Za┼żite stredovek├Ż ┼żivot
├Üchvatne autentick├Ż poh─żad na stredn├ę ─îechy 15. storo─Źia v├ím umo┼żn├ş vychutna┼ą si toto fascinuj├║ce prostredie ako nikdy predt├Żm. Strat├şte sa v ru┼ínom meste, budete komunikova┼ą so sedliakmi a debatova┼ą so ┼í─żachticmi, ke─Ć budete sk├║ma┼ą rozsiahlu a bohat├║ krajinu pln├║ hostincov, k├║pe─żov, hradov a ─Ćal┼í├şch miest.
Autentick├Ż boj z poh─żadu prvej osoby
Poc├ş┼ąte strety ocele a brut├ílne s├║boje v nap├şnav├Żch bitk├ích v re├ílnom ─Źase. Ka┼żd├Ż hr├í─Ź m├í k dispoz├şcii mno┼żstvo autentick├Żch zbran├ş a bojov├Żch ┼ít├Żlov. Pe┼ío, na koni alebo skryte - m├┤┼żete sa ┼ípecializova┼ą na elegantn├ę ┼íermovanie, brut├ílne tup├ę zbrane alebo smrtiace ├║toky na dia─żku - s novo pridan├Żmi ku┼íami a ran├Żmi streln├Żmi zbra┼łami.
Skuto─Źn├ę pokra─Źovanie svojho predchodcu
Kingdom Come: Deliverance II sa vracia do nap├şnav├ęho sveta stredn├Żch ─îiech v 15. storo─Ź├ş v momente, ke─Ć skon─Źil prv├Ż diel. Na dvoch nov├Żch map├ích - ktor├ę s├║ dvakr├ít v├Ą─Ź┼íie ako v predch├ídzaj├║cej hre - m├┤┼żu hr├í─Źi presk├║ma┼ą n├ídhern├Ż a rozmanit├Ż ─îesk├Ż raj s majest├ítnym hradom Trosky a potom nav┼ít├şvi┼ą mestsk├ę prostredie Kutnej Hory, ktor├í je zap├şsan├í na zozname svetov├ęho dedi─Źstva UNESCO a kde sa ┼ąa┼żilo striebro.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 89110 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry CZ, CZ tit. Multiplayer Nie
Obal EN Platforma PS5
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca Warhorse
┼Ż├íner Ak─Źn├ę, RPG

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty