Just Dance 2018 (SWITCH)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Just Dance je späť! Nezáleží na tom, odkiaľ ste, koľko máte rokov alebo či ste panda alebo mrkva, môžete sa tešiť na ďalšiu tanečnú párty, pretože táto tanečná séria to opäť poriadne roztočí! Zatancujte si na 40 najlepších skladieb uplynulého roka vrátane hitov od Bruna Marsa, Ariany Grande a Nicki Minaj a Shakiry. Stačí vám smartfón a párty sa môže začať. Nájdete tu aj denné výzvy alebo trojmesačné členstvo v službe Just Dance Unlimited, kde máte prístup k viac ako 300 skladbám. Zatancujte si na 40 najväčších hitov minulého roka. 300+ skladieb s trojmesačným skúšobným členstvom v službe Just Dance Unlimited. Potrebujete len smartfón, aby ste sa mohli pripojiť k hre, a môžete tancovať. Just Dance 2018 je určený pre všetkých, nováčikov aj profesionálov. Zapojte sa do najväčšej tanečnej párty a súťažte o ceny. V tejto súťaži sa predstaví aj Clean Bandit Ft. Sean Paul \u0026 Anne-Marra -Rockabye Bruno Mars -24K Magic Ariana Grande Ft. Nicki Minaj -Side to Side Shakira Ft. Malum -Chantaje Beyoncé -Naughty Girl Bebe Rexha Ft. Lll Wayne -The Way I Are (Dance With Somebody) Jamiroquai -Automaton Hyun -Bubble Pop! Hatsune Miku -Love Ward Big Freedom -Make It jiggly Groove Century -Daddy Cool a ďalšie!

Parametre produktu

Katalog. číslo 19269 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Motív Just Dance
Obal EN Platforma SWITCH
Typ distribuce Krabicová Výrobca UbiSoft
Žáner Detské, Rodinné

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty