Funko POP! Racing: Oracle Redbull Racing - Max Verstappen

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Zberateľská figúrka s veľkosťou približne 10 cm z populárnej série Funko POP!

Funko POP sú zberateľské figúrky založené na postavičkách z najznámejších filmov, televíznych seriálov, videohier a iných populárnych tém, ktoré sú vďaka svojmu humornému dizajnu obľúbené u fanúšikov na celom svete.
  • Veľkosť: približne 10 cm
  • materiál: vinyl

Parametre produktu

Katalog. číslo 83987 Záruka 2 roky
Motív Formule 1 Výrobca Funko

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty