Final Fantasy VII Rebirth (PS5)

Dostupnos┼ą: Vych├ízda 4.3.2024
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 6.3.
Cena s DPH: 70.10 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 3.51 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Nezn├íma cesta pokra─Źuje...
Po ├║teku z dystopick├ęho mesta Midgar sa Cloud a jeho priatelia vyd├ívaj├║ na cestu naprie─Ź plan├ętami. V ┼żivom a roz─żahlom svete na v├ís ─Źakaj├║ nov├ę dobrodru┼żstv├í - prebehnite sa po tr├ívnat├Żch pl├í┼łach na svojom Chocobovi a presk├║majte rozsiahle prostredia.
Rozsiahly svet
Ke─Ć bude skupina p├ítra┼ą po Sephirothovi, budete sk├║ma┼ą n├ídhern├ę, roz─żahl├ę oblasti sveta. Ponorte sa hlb┼íie do sveta FINAL FANTASY VII v─Ćaka obohacuj├║cemu ved─żaj┼íiemu obsahu a minihr├ím a tie┼ż r├┤znym unik├ítnym form├ím dopravn├Żch prostriedkov na pohyb po svete.
Vylep┼íen├Ż bojov├Ż syst├ęm
Kombinujte strategick├ę myslenie so vzru┼íuj├║cim ak─Źn├Żm bojom po boku svojich spoluhr├í─Źov vr├ítane novo pridan├Żch post├ív. Prehlbujte ich vz┼ąahy a u┼ż├şvajte si siln├ę t├şmov├ę komb├í.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 86868 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Mot├şv Final Fantasy
Multiplayer Nie Obal EN, IT
Platforma PS5 Typ distribuce Krabicová
V├Żrobca Square Enix ┼Ż├íner Advent├║ry, Ak─Źn├ę, RPG

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty