Figurka The Last of Us Part II - Ellie With Bow

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Hlavná hrdinka hry The Last of Us Part II Ellie s lukom pripraveným na akciu je spoločným dielom spoločností Naughty Dog (dizajn), Gentle Giant Studios (prototyp) a Dark Horse (finálna výroba). Kvalita, vysoká úroveň detailov a autenticita je preto zaručená.

Veľkosť: približne 20 cm
Materiál: PVC
Výrobca: Dark Horse

Parametre produktu

Katalog. číslo 43538 Záruka 2 roky
Obal EN Výrobca ostatní

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty