Far Cry 3 Classic Edition (X1)

Dostupnos┼ą: Dostupnos┼ą nezn├íma
Dodanie: Pre bli┼ż┼íie ur─Źenie dodacie lehoty n├ís, pros├şm, kontaktuj.
Cena s DPH: 13.40 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 0.67 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

V hre Far Cry 3 sa ocitnete v ├║lohe Jasona Brodyho, mu┼ża, ktor├Ż stoj├ş s├ím na okraji sveta na tajomnom tropickom ostrove odrezanom od civiliz├ície. V tomto brut├ílnom raji, kde s├║ zlo─Źin a n├ísilie jedin├Żmi istotami, budete rozhodova┼ą o tom, kedy a ako sa bud├║ udalosti hry vyv├şja┼ą.

Za hranicami civiliz├ície sa nach├ídza ostrov, kde neplatia ┼żiadne z├íkony. Je to miesto, ktor├ęmu vl├ídne pir├ítstvo a ─żudsk├ę utrpenie a z ktor├ęho niet ├║niku inak ako drogami alebo gu─żkou do hlavy. A pr├íve tu sa ocitnete vy. Uviazli ste na mieste, ktor├ę nepozn├í dobro od zla, na mieste, kde vl├ídnu princ├şpy n├ísilia.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 20773 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Mot├şv Far Cry
Obal CZ, EN Platforma Xbox One
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca UbiSoft
┼Ż├íner Ak─Źn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty