Evercade VS-R Console + Tomb Raider Collection

Dostupnos┼ą: Vych├ízda 31.7.2024
Dodanie: Prepravca dodá vo štvrtok 1.8.
Cena s DPH: 108.20 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 5.41 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Evercade VS-R je nov├í verzia ob─ż├║benej dom├ícej retro hernej konzoly Evercade VS od spolo─Źnosti Blaze Entertainment, ktor├í sa od svojho predchodcu l├ş┼íi tmavosiv├Żm povrchom v kombin├ícii s vybran├Żmi tyrkysov├Żmi prvkami.
Rovnako ako p├┤vodn├í verzia, aj dom├íca konzola Evercade VS-R pojme naraz a┼ż dve kazety, v─Ćaka ─Źomu m├┤┼żete ma┼ą kedyko─żvek po ruke kni┼żnicu a┼ż ┼ítyridsiatich ark├ídov├Żch, konzolov├Żch alebo PC hier z piatich desa┼ąro─Ź├ş hernej hist├│rie, ktor├ę si m├┤┼żete okam┼żite zahra┼ą, pri─Źom neust├íle sa roz┼íiruje ponuka plne licencovan├Żch hier pre konzoly Evercade, ktor├í u┼ż obsahuje viac ako 500 titulov vo viac ako 50 hern├Żch kolekci├ích!
Dom├íca konzola Evercade VS-R podporuje hranie a┼ż pre ┼ítyroch hr├í─Źov s ovl├ída─Źom Evercade VS-R, farebne zladen├Żm s nov├Żm dizajnom konzoly, p├┤vodn├Żm ovl├ída─Źom Evercade VS (teraz sa naz├Żva Evercade VS Classic Controller) alebo mnoh├Żmi in├Żmi ovl├ída─Źmi USB vr├ítane t├Żch, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ bezdr├┤tov├Ż adapt├ęr USB. Ako ovl├ída─Ź m├┤┼żete dokonca pou┼ż├şva┼ą aj p├┤vodn├║ ru─Źn├║ konzolu Evercade, pripojen├║ pomocou ┼ípeci├ílneho ─Źerven├ęho k├íbla Evercade VS Link Cable (pred├íva sa samostatne). Postup v hre m├┤┼żete tie┼ż kedyko─żvek ulo┼żi┼ą na ktor├║ko─żvek z dostupn├Żch poz├şci├ş na hernej kazete a potom neru┼íene pokra─Źova┼ą v hre na ktorejko─żvek z ru─Źn├Żch konzol Evercade!
Ovl├ída─Ź Evercade VS-R je vybaven├Ż rovnak├Żm presn├Żm smerov├Żm ovl├ída─Źom a ┼ítyrmi klasick├Żmi ak─Źn├Żmi tla─Źidlami ako vreckov├ę konzoly Evercade a rovnako ako nov┼íie verzie t├Żchto konzol pon├║ka aj dve horn├ę tla─Źidl├í, ktor├ę nielen┼że poskytuj├║ pln├║ podporu ovl├ídac├şch sch├ęm hier z 90. rokov, ale roz┼íiruj├║ aj mo┼żnosti hrania v star┼í├şch tituloch.
 • dom├íce hern├ę konzoly v retro ┼ít├Żle.
 • Kompatibiln├Ż so v┼íetk├Żmi kazetami Evercade okrem kaziet Namco Museum Collection 1 a 2, ktor├ę s├║ exkluz├şvne pre vreckov├ę konzoly Evercade
 • Neust├íle sa roz┼íiruj├║ca kni┼żnica hier zlo┼żen├í z kaziet navrhnut├Żch na mieru (viac ako 50 kaziet a viac ako 500 hier)
 • Pripojenie k telev├şzoru prostredn├şctvom k├íbla HDMI (nie je s├║─Źas┼ąou balenia), hranie v rozl├ş┼íen├ş 1080p, viacero pomerov str├ín a filtrov
 • Podpora lok├ílneho hrania a┼ż so ┼ítyrmi hr├í─Źmi
 • hranie na v├Ż┼íku v re┼żime TATE na obrazovk├ích, ktor├ę podporuj├║ vertik├ílnu orient├íciu obrazu
 • mo┼żnos┼ą kedyko─żvek ulo┼żi┼ą a na─Ź├şta┼ą postup v hre - tak┼że sa m├┤┼żete bavi┼ą aj pri t├Żch najne─żudskej┼í├şch retro hr├ích bez ob├ív, ┼że kv├┤li jedinej chybe budete musie┼ą za─Źa┼ą v┼íetko odznova. Navy┼íe m├┤┼żete pokra─Źova┼ą v hran├ş hry na akejko─żvek vreckovej konzole Evercade
 • Zabudovan├ę bezdr├┤tov├ę pripojenie k internetu nielen na aktualiz├íciu firmv├ęru
Obsah balenia:
 • Dom├íca konzola Evercade VS-R
 • Ovl├ída─Ź Evercade VS-R
 • Nap├íjac├ş k├íbel s konektorom Micro USB (nap├íjac├ş adapt├ęr nie je s├║─Źas┼ąou balenia)
 • Kazeta Tomb Raider Collection 1
Kazeta Tomb Raider Collection 1 obsahuje tri hry: Tomb Raider, Tomb Raider II: Starring Lara Croft a Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 89976 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Mot├şv Tomb Raider
Obal EN Platforma Iná
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca ostatn├ş
┼Ż├íner Advent├║ry, Ak─Źn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty