Elden Ring - Shadow of the Erdtree Edition (PS5)

Dostupnos┼ą: Vych├ízda 21.6.2024
Dodanie: Prepravca dodá v útorok 25.6.
Cena s DPH: 67.70 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 3.39 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Je ─Źas vr├íti┼ą sa do ─Źarovn├ęho a nebezpe─Źn├ęho sveta, ktor├Ż vytvorili Hidetaka Miyazaki zo spolo─Źnosti FromSoftware a George R. R. Martin, autor majstrovskej fantasy s├ęrie Piese┼ł ─żadu a oh┼ła.

Ed├şcia ELDEN RING Shadow of the Erdtree obsahuje:
  • Z├íkladn├í hra ELDEN RING (disk)
  • Roz┼í├şrenie ELDEN RING Shadow of the Erdtree (digit├ílne)
HraELDEN RING, dr┼żite─ż stoviek ocenen├ş vr├ítane ocenenia "Hra roka" od The Game Awards a "Ultim├ítna hra roka" od Golden Joystick Awards, prin├í┼ía nov├ę dobrodru┼żstvo Tarnished in the Lands Between.

DLC ELDEN RING Shadow of the Erdtree je doteraz najv├Ą─Ź┼í├şm roz┼í├şren├şm od spolo─Źnosti FromSoftware, v ktorom musia hr├í─Źi odhali┼ą skryt├ę tajomstv├í sveta z uzn├ívanej ak─Źnej fantasy RPG hry.
Nov├Ż pr├şbeh
Hr├í─Źi s├║ pod veden├şm Empyrean Miquelly pozvan├ş do Krajiny tie┼ła, miesta zahalen├ęho Erdtree, kam prv├Żkr├ít vkro─Źila noha bohyne Mariky.
V t├Żchto nov├Żch podivn├Żch krajin├ích hr├í─Źi odha─żuj├║ temn├ę tajomstv├í sveta a stret├ívaj├║ sa s ─Ćal┼í├şmi, ktor├ş nasleduj├║ Miquellu s postrann├Żmi ├║myslami.
Presk├║majte zn├ímy svet pln├Ż nov├Żch tajomstiev
ELDEN RING Shadow of the Erdtree zavedie hr├í─Źov za hraniceMedzibodro┼żia a umo┼żn├ş im presk├║ma┼ą Krajinu tie┼łov, ├║plne nov├Ż svet z ELDEN RING.
Hr├í─Źi m├┤┼żu plynule cestova┼ą tam a sp├Ą┼ą medzi jeho rozsiahlymi mapami popretk├ívan├Żmi rozmanit├Żmi situ├íciami a starostlivo vytvoren├Żmi dungeonmi, v ktor├Żch sa potuluj├║ desiv├ş nepriatelia.
Ešte viac pohlcujúce RPG
Shadow of the Erdtree prid├íva nov├ę zbrane, vybavenie, zbra┼łov├ę zru─Źnosti a m├ígiu, ktor├ę sa nenach├ídzaj├║ v z├íkladnej hre ELDEN RING, spolu s nov├Żmi nepriate─żmi, stretnutiami s bossmi a pr├şbehmi, ktor├ę e┼íte viac zvy┼íuj├║ hr├í─Źsku RPG slobodu.
Postavte sa t├Żmto hrozb├ím pomocou nov├Żch schopnost├ş, ktor├ę m├┤┼żete z├şska┼ą.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 87636 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Mot├şv Elden Ring
Multiplayer Nie Obal EN
Platforma PS5 Typ distribuce Krabicová
V├Żrobca Bandi Namco ┼Ż├íner Advent├║ry, Ak─Źn├ę, RPG

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty