EA Sports UFC 5 (PS5)

Dostupnos┼ą: Dostupnos┼ą nezn├íma
Dodanie: Pre bli┼ż┼íie ur─Źenie dodacie lehoty n├ís, pros├şm, kontaktuj.
Cena s DPH: 69.60 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 3.48 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

EA SPORTS UFC 5 s podporou enginu Frostbite predstavuje ─Ćal┼í├ş v├Żvoj bojovej hry. Od bezkonkuren─Źn├Żch grafick├Żch vylep┼íen├ş a┼ż po ├║plne nov├ę syst├ęmy po┼íkodenia a lek├írskej pauzy, ktor├ę ovplyv┼łuj├║ hrate─żnos┼ą skuto─Źne autentick├Żm sp├┤sobom. T├íto hra je tak├í skuto─Źn├í, ako len m├┤┼że by┼ą.
REALISTICK├Ł SYST├ëM Z├üSAHOV
O ─Źom s├║ s├║boje MMA? Je to o tom, ─Źo je v st├ívke, o technike, dr├íme a ─Źistej realite ka┼żd├ęho momentu. UFC 5 presne toto zachyt├íva v autentickej┼í├şch detailoch ako kedyko─żvek predt├Żm. Dosahuje to v─Ćaka grafick├Żm vylep┼íeniam novej gener├ície, ktor├ę dod├ívaj├║ hre realistickos┼ą anim├íci├ş, syst├ęmu zranen├ş, ktor├Ż sp├íja brutalitu a strategick├║ povahu boja, a aktualiz├íci├ím hern├ęho syst├ęmu, v─Ćaka ktor├Żm je akcia e┼íte plynulej┼íia a vernej┼íia.
NOVÉ REAKCIE NA ÚDERY A ZÁSAHY
Pokrok v tejto oblasti je v├Żrazn├Ż. UFC 5 prin├í┼ía ├║plne nov├ę anim├ície pre drviv├ę ├║dery lak┼ąom, ├║toky
a ove─ża viac ├║derov ─Źi kopov p├Ąs┼ąami, nohami, kolenami a lak┼ąami. Okrem toho ve─żkolep├ę nov├ę anim├ície kop├şruj├║ bojov├ę ┼ít├Żly najlep┼í├şch profesion├ílnych kickboxerov, v─Ćaka ─Źomu z├şskate nov├ę sp├┤soby boja a ├║derov. Nov├ę anim├ície a fyzika reakci├ş navy┼íe zabezpe─Źuj├║, ┼że doslova poc├ştite ├║─Źinok ka┼żd├ęho ─Źist├ęho ├║deru.
PLYNULÉ PODANIA
Nov├í funkcia smooth submissions je prepracovan├Żm roz┼í├şren├şm existuj├║ceho syst├ęmu ┼íkrtenia p├íkou a na zemi s r├Żchlej┼í├şmi anim├íciami a bez minihier. Za─Źiato─Źn├şci m├┤┼żu vyu┼żi┼ą asisten─Źn├Ż syst├ęm boja na zemi, zatia─ż ─Źo sk├║sen├ş veter├íni m├┤┼żu presk├║ma┼ą ┼íirok├║ ┼ík├ílu dostupn├Żch mo┼żnost├ş. Nov├ę podania prebiehaj├║ plynulej┼íie a celkovo je boj na zemi autentickej┼í├ş sp├┤sobom, ktor├Ż prin├í┼ía uspokojiv├ę momenty pre bojovn├şka, ktor├Ż d├íva p├íky alebo ┼íkrt├ş.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 85265 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Áno
Obal EN Platforma PS5
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca EA Sports
┼Ż├íner Ak─Źn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty