Dying Light 2: Stay Human (PS4)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktuPred viac ako 20 rokmi sme v Harráne bojovali s vírusom - a prehrali sme. Teraz opäť prehrávame. Mesto, jedno z posledných veľkých ľudských sídiel, je zmietané konfliktom. Civilizácia sa vrátila do temného stredoveku. A predsa máme stále nádej.

Si pútnik, ktorý má moc zmeniť osud mesta. Tvoje výnimočné schopnosti však nie sú zadarmo. Prenasledovaný spomienkami, ktoré nedokážeš rozlúštiť, sa vydávaš na cestu za odhalením pravdy... a ocitáš sa v bojovej zóne. Zdokonaľ svoje schopnosti, pretože ak chceš poraziť nepriateľov a získať spojencov, budeš potrebovať päste aj dôvtip. Odhaľte temné tajomstvá tých, ktorí majú v rukách moc, vyberte si stranu a rozhodnite o svojom osude. Ale nech už ťa tvoje činy zavedú kamkoľvek, musíš mať na pamäti jednu vec - zostať človekom.
ROZSIAHLY OTVORENÝ SVET
Zapojte sa do života mesta v novom temnom veku. Objavujte rôzne cesty a skryté chodby pri skúmaní niekoľkých úrovní mesta a jeho oblastí.
KREATÍVNY A BRUTÁLNY BOJ
Využite svoje parkourové schopnosti, aby ste získali výhodu aj v tých najbrutálnejších stretnutiach. Chytré myslenie, pasce a kreatívne zbrane budú vašimi najlepšími priateľmi.
STRIEDANIE DŇA A NOCI
Počkajte si na noc a vydajte sa do temných úkrytov nakazených. Slnečné svetlo ich drží na uzde, ale akonáhle zmizne, príšery sa vydajú na lov zo svojich brlohov a vám zostane voľný priestor na prieskum.
ROZHODNUTIA A DÔSLEDKY
Formujte budúcnosť mesta svojimi činmi a sledujte, ako sa mení. Rozhodnite o rovnováhe síl v narastajúcom konflikte a vytvorte si vlastný zážitok.
KOOPERATÍVNA HRA PRE 2-4 HRÁČOV
Hrajte v kooperácii až so štyrmi hráčmi. Usporiadajte vlastné hry alebo sa pripojte k ostatným a sledujte, či ich rozhodnutia dopadnú inak ako tie vaše.

Parametre produktu

Katalog. číslo 22304 Záruka 2 roky
Jazyk hry CZ tit., EN Obal EN
Platforma PS4 Typ distribuce Krabicová
Výrobca Warner Bros Interactive Žáner Akčné

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty