DON ONE - GMIC200 DUAL Universal Duets Twin USB Microphone Pack (PS5/PS4/PS3/X1)

Dostupnos┼ą: Skladom posledn├ę 3 ks
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 24.4.
Cena s DPH: 15.30 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka

Popis produktu

Vyst├║pte do centra pozornosti a nechajte svoj kr├ísny hlas zaznie┼ą v┼íetk├Żm okolo v├ís! DON ONE predstavuje sadu dvoch mikrof├│nov, ktor├ę m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą so v┼íetk├Żmi svojimi ob─ż├║ben├Żmi spev├íckymi hrami.
Mo┼żno to nebude ka┼żd├Ż, kto ocen├ş v├í┼í hudobn├Ż talent, ale to by v├ís nemalo zastavi┼ą! S touto s├║pravou dvoch mikrof├│nov DON ONE m├┤┼żete spieva┼ą (alebo kri─Źa┼ą) pri v┼íetk├Żch svojich ob─ż├║ben├Żch pies┼łach a z├írove┼ł hra┼ą ob─ż├║ben├ę spev├ícke hry. Nez├íle┼ż├ş na tom, na akom zariaden├ş hr├íte, preto┼że tieto ├║┼żasn├ę mikrof├│ny s├║ kompatibiln├ę s takmer v┼íetk├Żmi zariadeniami a v├Ą─Ź┼íinou spev├íckych hier.
S├║─Źas┼ąou balenia je ─Źerven├Ż a modr├Ż mikrof├│n, tak┼że m├┤┼żu spieva┼ą dvaja naraz; mo┼żno emot├şvny duet? V─Ćaka 3 metre dlh├ęmu k├íblu z├şskate extra vo─żnos┼ą, aby ste sa mohli pri speve h├Żba┼ą a tancova┼ą.
Kompatibiln├ę s: PS5, PS4, PS4 Pro, PS3, Xbox Series, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Switch, Wii, Wii U a PC
Kompatibiln├Ż s v├Ą─Ź┼íinou hern├Żch titulov na spievanie
Extra dlh├Ż 3 m k├íbel USB
Pripojenie.
Frekven─Źn├Ż rozsah: 85 Hz - 11 000 Hz
Impedancia: 600 Ohm +/- 15% (pri 1 kHz)
Citlivos┼ą mikrof├│nu: -53 +/- 3 dB (pri 1 kHz)

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 78193 Z├íruka 2 roky
Platforma PC, PS3, PS4, PS5, SWITCH, Xbox One, Xbox Series X

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty