Diamond Sonic The Hedgehog - Sonic Gallery PVC Statue (23 cm) (Poškozený produkt)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Ide o produkt s ľahko poškodeným obalom.

(Poškodená ruka, zlomená, ideálna na zlepenie pomocou sekundového lepidla)

Obľúbený modrý ježko v dynamickej dioráme! Tento diel, ktorý je súčasťou série Sonic the Hedgehog Gallery, zobrazuje Sonica, ktorý nesie drahokam a skáče, aby chytil prsteň, keď beží cez zónu Green Hill. Figúrka meria približne 23 cm na výšku a je odliata z kvalitného PVC s kvalitným maľovaním.
  • Vyrobila spoločnosť Varner Studios
  • predtým exkluzívne v obchode GameStop
  • Materiál.
  • Motív: ježko Sonic
  • Oficiálne licencovaný výrobok

Parametre produktu

Katalog. číslo 78419 Záruka 2 roky
Motív Sonic Výrobca Diamond Select Toys

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty