Diablo 3 (Eternal Collection) (SWITCH)

Dostupnos┼ą: Na sklade u dod├ívate─ża (7 prac. dn├ş)
Dodanie: Prepravca dodá vo štvrtok 8.8.
Cena s DPH: 34.80 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 1.74 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!

Popis produktu

BALENIE OBSAHUJE

  • z├íkladn├║ hru Diablo III
  • roz┼íiruj├║ci bal├şk Diablo III: Reaper of Souls
  • DLC Rise of the Necromancer

Op├Ą┼ą sa odohr├íva vo svete Sanctuary, kde z oblohy pad├í kom├ęta pr├íve do miest, kde kedysi na svet pri┼ílo Diablo. Vracaj├║ca sa postava Deckarda Caina m├┤┼że by┼ą jednou z prv├Żch obet├ş zla. Nov├ę lok├ície zah┼Ľ┼łaj├║ aj star├ę zn├íme miesta vr├ítane dediny Tristram. Mo┼żnos┼ą v├Żberu medzi mu┼żskou a ┼żenskou verziou post├ív, rozdiel v┼íak bude ─Źisto vizu├ílny. Barbar nie je nov├í postava s rovnak├Żmi schopnos┼ąami, ale o dvadsa┼ą rokov zostarnut├Ż hrdina z druhej hry, ─Źo spozn├íte pod─ża ├║navy a mnoh├Żch jaziev na jeho tele. Nov├Ż syst├ęm ├║loh, prisp├┤soben├Ż triede postavy hr├í─Źa. Schopnosti pr├şstupn├ę priamo z hlavn├ęho panela s mo┼żnos┼ąou ich r├Żchleho v├Żberu pomocou koliesok my┼íi. Vr├ítane nov├ęho sp├┤sobu lie─Źenia, pri ktorom bude sta─Źi┼ą prejs┼ą nad predmetom (t. j. nebudete ho musie┼ą pred vypit├şm zdvihn├║┼ą ako f─ża┼íti─Źky). Nov├ş nepriatelia, ako napr├şklad berserker s obrovskou palicou, ktor├í sa bude m├┤c┼ą zasekn├║┼ą do zeme sk├┤r, ako ju bojovn├şk stihne vytiahnu┼ą. V hre Diablo III bojovalo s hordami d├ęmonov viac ako 13 mili├│nov hr├í─Źov. Teraz je rad na v├ís, aby ste sa pridali k boju a chopili sa zbran├ş proti nepriate─żom v┼íetk├Żch smrte─żn├şkov.

KOMPLETNÉ VYDANIE

Eternal Collection obsahuje z├íkladn├║ hru Diablo III, ako aj roz┼í├şrenie Reaper of Souls a DLC Rise of Necromancer v jednom kompletnom balen├ş. Obr├í┼ąte sa na svojich spojencov a hrajte sami alebo vytvorte skupinu a┼ż ┼ítyroch hrdinov. Sta┼łte sa hrdinom. Tak sa pripravte. Zlo sa bl├ş┼żi.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 21629 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Mot├şv Diablo
Multiplayer Áno Obal DE, EN
Platforma SWITCH Typ distribuce Krabicová
V├Żrobca Blizzard ┼Ż├íner Ak─Źn├ę, RPG

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty